Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk kisbabát,kiszámoltuk hogy mikor lesz legközelebb peteérésem és akkor csináltuk,de sajnos nem jött össze.1 évig szedtem elötte tabit,mikor abbahagytam a szedését rögtön probálkoztunk.Szerintetek miért nem sikerült gond lehet vagy még tart a fogamzásátló hatása?

2012. máj. 24. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokmindentől lehet, a számolás önmagában nem elég a peteérés megállapításához, hiszen relatíve rövid idő (24 óra), amíg a hímivarsejtnek találkoznia kell a petével. Ha ez volt az első próbálkozás, nem kell még kétségbe esni, csak bújjatok össze minél gyakrabban :)


BTW azt szokás mondani, hogy a fogamzásgátló letétele után fél évet érdemes várni a babavállalással.

2012. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tabletta abbahagyása után 3 hónappal sikerült teherbe esnem, és 4 évig szedtem előtte. Várjatok vele biztos összejön, csak idő kell hozzá hogy visszaálljon a méhnyálkahártya állapota.
2012. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...:)
2012. máj. 24. 16:48
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Még az elején vagytok, ne számolgass, bújjatok össze kb kétnaponta, és akkor nem tudjátok elszalasztani a peteérést, és végre nyugodtan élvezhetitek a szexet is!

A fogamzásgátló kiürül rögtön, ezért kell naponta szedni. A várakozásnak nincs értelme. :-)

2012. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!