Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kellett volna megjönnie,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kellett volna megjönnie, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tri-regolt szedek másfél éve, sosem volt gond, mindig ilyenkor hétfőn jön meg. A barátom sosem élvezett még belém. Múlt héten véletlenül igen, féligmeddig szóval kb csak a fele ment belém.

Most komolyan megfoganhatott, ennyitől? Mások meg mindig beleélveznek a barátnőjükbe ha tabit szednek, elvileg azért van, nem?


2012. máj. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedte a tablettát, nem volt hasmenésed, nem hánytál, és nem kaptál antibiotikumot, akkor szinte 0%
2012. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hánytam nem volt hasmenésem mostanában, semmi antibiotikum szóval ezért nem értem :S csak még sose késett, mindig hétfőn jött meg és már este van
2012. máj. 7. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
hétfőből még van 7 óra... nekem is volt már olyan, hogy éjjel jött meg, holott délután kellett volna (én is tabit szedek) ne parázz rá, majd ha 2-3 napot késik...
2012. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg nem feltételen kell megjönnie mindig ugyanazon a napon. Én is izgulnék a helyedben, holott semmi ok nincs rá, logikusan végig gondolva. Lehet, hogy sok volt a stressz, az is okozhat ilyent. Nekem pl előbb jött meg 1 nappal, mint máskor, pedig lassan egy éve szedek gyógyszert.

De ha adhatok egy tanácsot, akkor menj ki futni, vagy mozogj. Én is így szoktam még mielőtt gyógyszert szedtem volna. Másnap mindig megjött. Remélem tudtam segíteni

2012. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!