Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig kedden szokott megjönni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig kedden szokott megjönni, fogamzásgátlót szedek, ma kellett volna megjönnie. De nem jött meg! Gond lehet? :S

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiatal vagy, nyilván csúszik az idő. Nekem néha 5 napokat is, akinél ez a normális, annak nem kell idegeskednie.

Majd idővel beáll.

Vagy beállna... de a fogamzásgátló szétcseszi a hormonrendszered, és felborít mindent.

2009. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még megjöhet, hisz éjfélig még kedd van. Semmi baj. Egy-két napot így is csúszhat, meg a gyógyszer miatt gondolom nálad is kisebb a vérzés mennyisége. Nálam nagyon gyenge. Nekem is kedden szokott megjönni, szombaton veszem be az utolsó szemet és kedd este jön meg, vagy szerda reggelre. Nyugi. Adj még neki egy kis időt.
2009. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
18éves vagyok,egy éve szedek gyógyszert,milligestet..kedden szokott megjönni,a délelőtt folyamán...de semmi...nagyon félek...
2009. jan. 6. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, adj már neki egy-két napot! De hallottam már olyat is nőgyógyásztól is, hogy gyógyszer mellett előfordulhat, hogy kimarad egy mensi, ha egy-két napig nem jön meg csinálj egy tesztet. De ha rendesen, minden nap időben bevetted és nem hagytál ki egyet sem, nem szabad, hogy baj legyen.
2009. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
minden nap háromnegyed 4kor szedem be pontosan...vagy 2szer vettem be a hónapban egy órával később...de nem volt még olyan,hogy ne pontosan jött volna meg..
2009. jan. 6. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyi nem számít, hogy kétszer később vetted be. Akkor is egy picit legyél már türelmesebb. Mondom 1-2 nap és teszt. De meglátod nem lesz arra szükség.
2009. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
remélem...főleg hogy nemrég egy közeli rokonomnak éltem át az abortuszát...és így még jobban félek!
2009. jan. 6. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne fesd az ördögöt rögtön a falra! Várlak vissza ide 1-2 nap múlva és várom a beszámolódat, de ne felejts el írni! Kitartás, nem lesz baj!
2009. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben!köszi a biztatást!
2009. jan. 6. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem 4évig mindig kedden 1óra körül jött meg.én is gyógyszert szedek.aztán egyszercsak szerda,volt már olyan is,hogy csütörtökön reggel.ne izgulj,az idegesség is befolyásolhatja.
2009. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!