Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedek fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedek fogamzásgátlót. Szombaton kellett volna megjönnie, kedd van és még mindig semmi. Aggódjak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nem védekezünk a barátommal, a kihúzós megoldást választottuk de irattam fel fogamzásgátlót hogy ne legyen para. A menstruációm viszonylag rendszeres, leginkább pár nappal elöbb szokott megjönni, ritkábban 1-2 napot késik. A gyógyszer papírja azt írta hogy az első pár hónapban előfordulhat hogy rendszertelen a menstruáció de akár 4 napot is késhet??? menjek orvoshoz? kérlek segítsetek!
2010. júl. 20. 10:38
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Mivel fogamzásgátlót szedsz felborult a háztartásod. Lehet hogy nem is fog megjönni. VAgy késik még többet. Ilyenkor még nem baj. késöbb beáll rendszeres re.A kihúzós modszer nem jó mert benned maradhat egy kicsi.De még húzza ki mert kb 1-2 hónapig nem hat a gyógyszer enyi idö kell hoyg be álljon a szervezeted.De nem hiszem hogy szedned kéne még. sok féle fogamzás gátlóvan ami jobb mert pl ha elfelejted bevenni akko lesznek bajok. csináld úgy hoyg beálitod a telefonod hogy csipogjon neked hogy vedd be. és mindig abban az idöben veddbe!!!!!

2010. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem köszike. óvszert a párom nem szereti ezért döntöttünk ez mellett. az orvos azt mondta hogy egy hónapig még védekezzünk. amúgy 20 perce jött meg szóval már nem parázok:P

köszi a választ

2010. júl. 20. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem se kéne 16 évesen fogigátlót szedned :S olvass utána milyen jó kis mellékhatásai lehetnek, amire még a kapcsolatod is rámehet!
2010. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia.

Örülök hogy meg jött és ne félj ha lesz még iylen mert még nem állt be de majd befog.

2010. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike.:D remélem nem lesz semmi probléma a gyógyszerrel és súlyos mellékhatások se leszek...
2010. júl. 25. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!