Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 hónapja szedek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja szedek fogamzásgátlót a barátom belém élvezett és ma kellett volna megjönnie de nem jött meg. Lehet hogy baj van?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre nincs. Majd akkor kezdj aggódni, ha a 7 napos szünetben egyáltalán nem jön meg. Ebben az esetben csinálj tesztet, ha negatív, akkor kezdd el a következő levelet, ha pozitív, akkor ne. És mindenképp fordulj orvoshoz.

Ha megjön a szünetben, akkor meg ne aggódj.

2010. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
okés köszike :) na mer végül is nem élvezett belém csak ugye az elő váladékba is lehet sperma és azért írtam így hogy biztos lehessek abba hogy már vég 8 hónap után mer még nem mertem hogy belém élvezzen :S
2010. nov. 2. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Amúgy marhára nem értem, minek szedsz tablettát, ha úgysem engeded, hogy beléd élvezzen. A tabi úgy működik, hogy megakadályozza a peteérést, ergo nincs minek megtermékenyülnie. Ha egy nap 20szor beléd élvez, akkor sem.

Ha már mérgezed magad a gyógyszerrel, legalább a párodnak legyen jó.

Ha meg nem bízol a tabiban, akkor felesleges mérgezned magad vele...

2010. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó én ezt értem meg tudom is csak bennem van az a "mivan ha" :(
2010. nov. 2. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De akkor minek kezdted el szedni??? Nem vagy normális, ha lényegében a semmiért tömted magad hormonnal. Amúgy nekem szokott gyógyszer mellett 1 napot oda-vissza csúszni. De ne haragudj, szerintem inkább hagyd abba a gyógyszert, mert csak tönkreteszed magad vele, haszna meg nincs. 20/L
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen szeded akkor nyugodtan beléd élvezhet,kb.a nullával egyenlő a "mivan ha".
2010. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. nov. 4. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
na mi van veled??:) megjött azóta?
2010. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen meg még aznap este :)köszi
2010. nov. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!