Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy menstruá...

Mi lehet az oka, hogy menstruációs vérzésnél "darabok"jönnek ki? Lehet, hogy valami gond van, azért nem esek teherbe? Nem marad meg, stb.

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sok oka lehet, amire itt nem fogsz korrekt választ kapni. Egy jó orvos viszont kivizsgálja, és pontosan megmondja hogy mi gond, és mit kell tenni.
2012. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent gondot, van hogy menzesz során vérdarabkák is távoznak. Ha biztosra akarsz menni,kérdezz meg egy nőgyógyászt!
2012. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem korábban mindig darabkás volt, de nem volt gondom a teherbeeséssel, az első adandó alkalommal összejött. A szülés óta viszont már nem darabkás. Nem hinném, hogy gond lenne, de ha aggaszt, akkor vizsgáltasd ki magad.
2012. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nyálkahártya válik le és az látszik darabosnak!
2012. máj. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig darabos volt,2x nem védekezésre összejött a pici.Ma kezdem a 21.hetemet.
2012. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!