Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnék az nagy...

Ha babát szeretnék az nagy gond ha maszatolni szoktam mensi előtt?

Figyelt kérdés
valaki azt írja hogy baj mert sárgatest hiányra utal,de vannak akik írják hogy ez jelzi a mensit mint nekem is.

2012. máj. 29. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi napon keresztül maszatolsz mensi előtt. 1-2 nap még belefér attól több már tényleg hormonproblémára utal!
2012. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. máj. 29. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Nàlam is ez a helyzet, csak annyi különbsèggel, hogy nekem volt egy kis maszat a 21-22-23. napon is. Meg a 25. naptòl, ès 28-29. napon meg megjön.


Èn abban a hitben voltam, hogy ez nem gond, nem is jött össze sokàig a baba. Aztàn kiderült, hogy egyetlen eltèrès van a hormoneredményemben: a prolaktin ici-picit magasabb. Erre elkezdtem bromocriptint szedni, ès rögtön az első hónapban el is múlt a maszatolàs.


Hogy baba mikor jön, azt mèg nem tudom, de remèlem a problèma megszüntetèsével hamarosan!

2012. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem minnél hamarabb! :) köszi a választ
2012. máj. 29. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is "maszatoltam", ahogy írod.Ettől még "elsőre" teherbe estem.Viszont szednem kellett gyogyit, mert a sárgatest tényleg nem olyan volt, mint kellett volna...de minden ok.Szerintem említsd meg a dokidnak, az a biztos.

15 hetes kismama

2012. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!