Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy babát várok?

Lehet, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

21-én kéne megjönnie, néha émelygek, sokszor rám tör a "mindjárt megjön" érzés, vannak szagok, amiktől undorodom, pedig nem szoktam, nagyon gyenge és fáradékony vagyok, tegnap már puffadtam, feszült az alhasam a méhem környékén és a derekam is szokott fájni.

A párommal megszakítással "védekezünk", úgyhogy benne van a pakliban a baba, de talán túl koraiak lennének ezek a jelek, vagy nem? Nem terveztük, de ha esetleg tényleg kis poronty lenne, nagyon örülnénk.

Kicsit meg vagyok zavarodva, nem nagyon tudom hova tenni ezeket a dolgokat, nem vagyok sem émelygős, sem olyan típus, akinek, ha peteérése van, akkor ilyesmit érezne. Nekem a menstruáció napján kezd el görcsölni a hasam, de ezen kívül semmi jele nem szokott lenni.


2012. jún. 5. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon korai lenne még. Majd a menszesz napján elválik, megjön vagy nem!
2012. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 21-én kéne megjöjjön, akkor még peteérésed sem volt, vagy csak mostanában volt/lesz. Mégha valamilyen okból kifolyólag korábban is volt peteérésed, akkor sem lehetnek ezek még terhességi tünetek.
2012. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!