Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet biztoss hogy...

Mennyire lehet biztoss hogy babát várok?

Figyelt kérdés
27-re nemvárom és tegnap reggel meg délután is pozitívat teszteltem. Merjünk örülni? Egyébként az hogy lehet hogy 17-én voltam dokinál aki még nem látott semmit uh-n 21-én meg pozit tesztelek? Akkor még nem ágyazódhatott be a babukánk? :)
2012. ápr. 22. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A doki csak a 5-6 héttől lát valamit, ha jól tudom. Szerintem egy picit elkezdhetsz örülni, de sajnos sokat hallottam már olyat, hogy nem várt napján meg jön, mert nem tapadt meg rendesen. Kívánom veled ez ne történjen meg! Drukkolok!
2012. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Húú... én 29-re nem várom, ma csináltam egy 10-es tesztet, de negatív lett.

3 hónapja ugyanígy voltam, mint te, csak én nemvárt előtt 2 nappal csináltam az első tesztet, közepesen halvány pozitív, majd naponta egy új teszt, hogy erősödik-e... nem erősödött.

Bármi lehet még. Szerintem holnap is csinálj egyet, ha erősödik, akkor merhetsz örülni. Szívből kívánom, hogy örülhess! :))

2012. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért reménykedek.Kislányunkat is kimutatta a teszt már a nemvárt előtt 1 héttel.Ha nem tapad meg akkor nem is lesz a teszt pozitív nem?Vagy én értelmezem félre?Szerintem akkor pozitív a teszt,ha megtörtént a beágyazódás nem? Egyébként elég határozott a csík.Persze nem olyan erős mint a kontroll csík,de ott van határozottan,nem lehet rá azt mondani,hogy halvány pozitív.... Mindenesetre reménykedem,hátha ;)
2012. ápr. 22. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor is pozitív ha nem tud megtapadni nekem ősszel volt ilyen az összes tesztem pozitív lett nemvárt előtt aztán két nap késéssel megjött.Az orvosom azt mondta nagyon érzékenyek ezek a tesztek valami kémiai dolog elindult de nem tudott begyazódni, vagy beteg lett volna ezért megjött, rengeteg ilyen van egy nő életében csak mivel nem tesztelünk állandóan nem is tudunk róla. Azóta volt egy missed abom is mert nem fejlődött semmi a petezsákomban üresen nőtt, ilyenről sem hallottam azelőtt, ha összejön a kistesó mostmár csak a 12. hét után fogunk merni örülni. remélem veled nem történnek majd ilyenek.
2012. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj már, ne riogassátok szegényt,miért kell az ilyen kérdésekre egyből a negatív ellenpéldák sorozatát felhozni?


Gratulálok, ha két teszted is pozitív akkor ott már tuti baba van! Én a kimaradt mensi napján voltam nőgyógyásznál, megvizsgált és semmit nem látott, csak megvastagodott méhnyálkahártyát, azt mondta ebből még mensi és baba is lehet. Egy hét múlva már volt petezsák, 6 hetesen meg szívhang.

Szerintem kb. 3 hét múlva menj el újra!


Gratulálok!


14 hós csajszi és 19 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De rendi vagy utolsó! Ma is teszteltem és az is +os.:)

Jó babavárást! :->

2012. ápr. 22. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem riogatásnak írtam, bocs hogy velem mostanában és rengeteg ismerősömmel hasonló rossz dolgok is történnek. Én is azt hittem ilyen csak mással történik, de mindegy. Nemvárt előtt egy héttel pozitívat teszteltem én is a kislányommal ott nem is volt gond másodjára már igen,nekem is mindenki gratulált itt aztán már nem is vagyok terhes. Nem csak pozitív történetek vannak sajnos, ha valaki csak olyat akar olvasni ne ide írkáljon.
2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hoppá-hoppá!!!Akkor miért nem elejéről írod,hogy a lányodnál minden ok volt stb,DE!!! másodszorra hogy jártál.Nem azért ír ide az ember hogy azt a választ kapja amit hallani akar,hanem kíváncsi más véleményére és hasonló történetére.Szóval kicsit más lett volna a Te sztorid is,ha nem csak a negatív élményedet szeretted volna megosztani. Annyira imádom az ilyen tipusú embert!!!
2012. ápr. 22. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!