Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsavból mennyit kell szedni,...

Folsavból mennyit kell szedni, ha babát tervezünk?

Figyelt kérdés
Multivitamint kezdtem el szedni,olyat,amiben van folsav is! A napi bevitel 200%-a elég? Annyi van benne!
2012. ápr. 16. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 16. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmilyen multivitamint nem szedtem,csak napi 1 szem 3mg-os folsavat!Az orvosom szerint bőven elég!
2012. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a multit nem a baba miatt szedem,hanem magam miatt! Nagyon elkezdett törni körmöm,hajam,bőröm szárad,és elkaptam egy kis náthát is! Csak lemerült a szervezetem vitamin készlete szerintem! :) Csak azért választottam a vitanorma-t,mert ebben van folsav is,és jó áron van két havi adag! :) Utána már jönnek a gyümölcsök,meg a nap,és nem lesz rá szükségem! Ha csak az orvos másképp nem látja,ha lesz baba! :)
2012. ápr. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!