Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye valami más bajom van,...

Ugye valami más bajom van, nem babát várok? (Lent. )

Figyelt kérdés

Mielőtt tesztért küldenétek: sajnos két hétig nem tudok beszerezni (külföldön dolgozom, egész napos). Tablettát szedek (Symicia), nem voltam beteg, és egy hete volt megvonásos vérzésem is. Viszont két napja hányingerem van, és nagyon érzékeny lett a mellem, ami eddig nem volt jellemző. Kb. egy hónapja voltam együtt a párommal úgy, hogy bennem ment el.

Lett valaki várandós úgy, hogy helyesen szedte a fogamzásgátlót?


2012. ápr. 22. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom szerencsére nincs, de egy ismerősöm azt állítja, hogy gyógyszer mellett lett terhes. Rendesen szedte, és babás lett. Amit ugye abortusz követett.


Én 10 évig szedtem, a párommal máshogy nem védekeztünk és nem lettem terhes.

2012. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van olyan ismerősöm nem is 1 akik a fogamzás gátló mellett lettek terhesek! Sajon a gyógyszer sem véd 100%osan 99% védelmet ad! Az az 1% pedig bármikor bejöhet! Ha volt vérzésed nem hiszem,hogy babás vagy bár sok olyan eset van,hogy terhesség alatt is megjön a vérzés! Mivel tesztet nem tudsz beszerezni,sajnos várnod kell,de ne idegeskedj,szerintem biztos,hogy nem vagy terhes!
2012. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!