Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek tényleg babát...

Szerintetek tényleg babát várok vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Pé-kor együtt voltunk a párommal,szeretnénk babát.a havimat a ciklus.hu 3.-ára tette nem jött meg.Ma reggel teszteltem negatív. Feszül a mellem,fáj a hasam,ez máskor is szokott. Kezd nyálkás folyásom lenni,és ha gusztustalan ha nem kékes-lilás színű a szeméremajkam ott lent.
2012. ápr. 5. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akár lehetsz terhes is. Bevallom 2 gyereket szültem, de arról fogalmam sincs, hogy a kékes-lilás szeméremajak jelezhet-e terhességet.

Szerintem tesztelj majd később is, ha nem jön meg (ez utóbbi mindenesetre biztató) Szorítok, hogy baba legyen!!!

2012. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyébként aranyos, hogy a szeméremajkad ott lent :) Miért még hol lehet? :D (tényleg nem kötekedés, csak olyan jót mosolyogtam rajta)
2012. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sorry a megfogalmazásért,csak már millió kérdést tettem fel,olvastam könyvet is és nem tudom 100%-ig,hogy mi lehet,egyébként írja ezt az elszíneződés dolgot a könyv.
2012. ápr. 5. 13:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Jajj nem azért mondtam, de tényleg! Nagyon szorítok, hogy baba legyen. Egyébként nekem amikor nem jött meg és teszteltem akkor nem lett azonnal 2 csíkos, csak pár nappal későbbi teszteken látszódott. Viszont amit a nemvártkor teszteltem az olyan fél óra után nagyon halványan elszíneződött ( a kukában szúrtam ki)
2012. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy be van a sötétülve a bimbó udvarad.Nálam mindig ez az első gyanús jel.Előző terhességemnél és most is (6 hetes vagyok).

Lehet a terhességi teszt tévedett, nekem volt már ilyen, a lányommal.Csináltam tesztet és negatív lett, pedig eléggé terhesnek éreztem magam, vártam pár napot és a következő már 2 vonalas lett.

2012. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A havidat a ciklus mi szerint tette 3-ára? Mert lejárt a 28 nap, vagy az ovuhoz képest variál? Nem mindegy! Naptár szerint mikor kéne megjöjjön?
2012. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nyálkás folyásom kora terhesség idején, a szeméremajak elszíneződésről már hallottam, de inkább a terhesség késői szakaszára jellemző. A mellfeszülés meg a hasfájás pre-menstruációs tünet is lehet.

Egyébként én sem értem, hogy mi az, hogy 3-ra tette a ciklus.hu a menszid napját? Nem tudod mikor kellene megjönnie?

2012. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Általában 28 napos a ciklusom de van,hogy késik picit,pár napot,de még ahhoz képest sem jött meg. Ezért gondoltam,hogy hátha az interneten vezetett jól belövi az eddigiekhez képest. Az internet tette legkésőbbre 32. napra,és ma van a 34. nap.
2012. ápr. 5. 13:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Holnap próbálj ki egy másfajta tesztet.
2012. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha szokott késni, akkor lehet most is késik, viszont mivel pékor együtt voltatok, így lehetséges bizony a baba is.

ha több olyan tüneted van, ami új és máskor nem szokott, az valóban utalhat rá.

sztem mindenképpen várj, bár tudom milyen nehéz ilyenkor, de hidd el, ha van baba, az ott van nem fog elfutni!:)

mióta próbálkoztok egyébként?hány évese vagytok?hányadik baba?

2012. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!