Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye csak beképzelem magamnak?

Ugye csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Még 14 éves sem vagyok ráadásul még szűz. De nemrég a barátommal petingeltünk és félek, hogy terhes vagyok. hányingerem van folyamatosan. (pár napja 1 egész napot az ágyban feküdtem).. Remélhetőleg csak képzelget. Igaz?:|
2011. jún. 10. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hány napos a ciklusod, hogy rendszeresen pl. 28 napra jön-e meg, a ciklusod hányadik napján voltatok együtt (az első vérzéses nap az első napja a ciklusnak), összeérintettétek-e a nemiszerveiteket? Az előváladékban van hímivarsejt. Én a helyedben biztos vennék egy tesztet. Drogériákban hozzájutsz és ott nem annyira kínos. Több fajta is van, olvasd el hogy mit írnak a dobozra. A reggeli pisidet fogd fel egy pohárban (A vizelet elejét engedd el, a közepét a pohárba ürítsd és a vége is a WC-be mehet. Ha két csíkot látsz, akkor az bizony pozitív. De ne pánikolj! Keress fel egy gyereknőgyógyászt, aki megvizsgál! Lehet nem fog megdicsérni anyukád, de ha vagytok olyan kapcsolatba mond el neki, hogy hogyan jártatok, hogy legyen támaszod! Én a válaszomban most leginkább a rosszabbik kimenetellel foglalkoztam, de ennek ellenére inkább azt tartom valószínűbbnek, hogy csak idegi alapon jelentkeztek nálad a rosszullét jelei, vagy egyszerűen csak elkaptál egy fertőzést! Egy biztos, a jövőben legyetek elővigyázatosabbak! Olvass - a pároddal akar közösen is - minél többet ebben a témában. Keresd fel a következő oldalt: www.a-ha.hu
2011. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csak1csajszi ***** válasza:
Nem hinném,hogy terhes lennél.Csak beképzeled.Ha még nem vagy felkészülve a szexre,pettingre,miért csinálod?Főleg,hogy még csak 13 éves vagy..
2011. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj... még nem vagy 14 sem, és már petting??? Bocsi, lehet, hogy csak én vagyok túl konzervatív...


Nem, nem hinném, hogy terhes vagy, egyszerűen kicsinálod magad idegileg, ettől van a hányinger.

2011. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon korai neked még ez a petting,szex dolog.Még nem vagy felkészülve rá testileg lelkileg ,különben nem félnél ennyire a terhességtől.
2011. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!