Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok válaszoljatok, légyszi!...

Lányok válaszoljatok, légyszi! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem rég írtam hogy ma vagyok a ciklusom 15.napján és ma teszteltem 1-1 tünet miatt 2 különböző teszttel,az 1-ik medi lab volt nagyon jól láztható + volt,persze halványabb mint a controll,a másik Clear Blue asmi nagyon nagyon halovány de +. 28.-án kezdtem az ovu teszttel a tesztelést h tudjem mikor kell akciózni és nagyon erős + volt,29-én halvány 2.csík,30-án még halványabb 2. csík ,ma erősebb 2. csík van az ovuteszten.Lehet h tényleg babás vagyok???Az ovu tesztnek nem kellene megint erősődnie nem?
2009. júl. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiből nagyon úgy néz ki,hogy babád lesz amihez én csak gratulálok!Jó neked!:)Ovu tesztet is a gyógyszertárban lehet kapni?
2009. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ovu tesztet igen ott is de DM-ben is lehet kapni!Szóval úgy gondolod?Úgy legyen !Már régóta várjuk,kb 3 éve,bár van már kettő de nem elég ...:)Ők már nem olyan picik,de ők is mi is a férjemmel nagyon szeretnénk végre egy 3.-kat,csak most vmiért nehezebb.Régebben nem kellett ilyen ovu tesztekkel + hőmérőzéssel foglalkoznom,hát reméljük összejön végre!
2009. júl. 1. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én szorítok,hogy összejöjjön!mi a ez elsőn dolgozunk,de sajna még semmi és már kétségbe vagyunk esve!Kb. menny ez az ovu teszt és,hogy kell használni?Még nem próbáltam!szorítok,hogy összejöjjön a 3-ik!Sőt lehet már össze is jött!:)
2009. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és menzid rendesn megis jöt 15 nappal ez előtt,
2009. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem babás vagy ez 99.99%. Szóval gratulálok és jó egézséget nektek.
2009. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!