Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altatás alatt a baba is...

Altatás alatt a baba is elalszik bennem? Abortuszom lesz, de nagyon sajnálom a babát.

Figyelt kérdés

Terhes lettem (elszakadt a gumi) de rossz anyagi körülmények miatt, meg tanuló is vagyok, nem tarthatom meg. Tudom hogy ez a helyes döntés, de minden este rengeteget sírunk a párommal. Még az ultrahangot sem néztem meg, mert féltem h nem tudom majd abbahagyni a sírást ha meglátom, de a barátom látta mert ottvolt velem és mondta hogy nagyon picike még, és én meg mégcsak meg sem néztem és megszakad érte a szívem. Nagyon vigyázok rá, és a cigifüsttől is óvakodom hogy ameddig él addig ne szenvedjen. Átgondoltuk hogy mi lenne ha megtartanánk de a helyzet kilátástalan lenne. Légyszives írjatok nekem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. Köszönöm.

18


2009. jún. 30. 20:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Én egy abortuszpárti hozzászolást nem olvastam itt most (talán egy van ami kérdőjeles) , nem tudom miről beszélsz...
2009. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
78%
Arról beszélek,hogy azért lettem gondolom lepontozva mert nem azt írtam,hogy vetesse el!és van itt olyan ahogy én olvastam aki igen is vetette már el a babáját,és csak azért mert fiatal volt!Olvasatok ti!
2009. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
54%
Neked üldőzési mániád van vagy szövegértési gondjaid...
2009. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

21:26 válaszoló írja,hogy fiatalon már volt babás és elvetete!Most ujra terhes!

Ki nemtud szöveget értelmezni?

2009. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
A 21:26-os válaszoló épp arról ír, hogy megbánta az abortuszt és a legkevésbé sem próbálja rábeszélni a kérdezőt az abortuszra, épp ellenkezőleg.
2009. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Éppen azért írtam,hogy fiatalon sokan elvetetik,persze megbánják,de ők legtöbbször azt tanácsolják,hogy vetesse el mert nem lesz miből fölnevelni!Most nem csak erre a kérdesre írtam,de lepontoztak és biztos az aki igen is azt mondja ha nincs pénz ne legyen gyerek,csak éppen nem ir választ!Amugy nemérdekelne ez a lepontozásos dolog ha nem ilyen dologról lenne szó ahol én sokszor felszólalok azok ellen akik azt valják ha nincs megfeleő háttér akkor ne legyen baba!Saját tapasztalat,anyagilak sosem voltunk felkészülve egy babára,most még is itt van,és van rá pénz,mert olyankor az ember ami pénze van ugysem magára fogja elkölteni hanem a babájára!

Bocs ez most hosszú lett,ne veszekedjünk már föleg,hogy egyikünk se akrja,hogy a kérdező elvetese azt a pici kis életet!

2009. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értem amit írsz, egyet is értek :)

Tényleg senki nem akarta rábeszélni.

Én azért nem kezdem el őt ezerrel lebeszélni róla, mert nem ez volt a kérdés és ha már végleg döntött, akkor nem biztos ha pl ilyen videókat néz :(

2009. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó nagyon kegyetlen, de sztem ezt nem kellett volna felrakni neki,még jobban felzaklatja, és ahogy a szavaiból kiszedtem nem gondolja meg magát! :-((


Kedves kérdező!

Én annyit mondok neked ne azt nézd hogy iskola, meg fiatal vagyok, meg mennyibe kerülne egy gyerek felnevelése, inkább gondolkozz el azon mennyit áldoznál fel érte. Feláldoznád érte a tanulmányaidat(amit befejezhetsz később is)?? Hidd el megérné. Lehet hogy elmész a műtétre, de volt egy olyan ismerősöm aki olyan helyzetbe volt mint te, sőt rosszabb, elment a műtétre és mikor odajutottak hogy nekilátnak ő leszállt az asztalról! Remélem te is így leszel. Nincs olyan hogy lehetetlen, mindig van kiskapu!

2009. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondold át még egyszer, mert ahogy a soraidat olvasom egy lelkiismeretes törékeny lány sorait látom aki nagyon fél és félti a babáját és kétségbe van esve.Te már most ragaszkodsz ahhoz a babához, hisz még a cigi füsttől is félted és már siratod is pedig még benned él. Mi lesz ha tényleg elveteted, bele fogsz rokkanni. Ez biztos! Rengeteg nő lesz úgy terhes hogy szegények és mégis megtartsák a babát. Felnevelik szeretettbe. Biztos lenne aki segítene neked. Pl szüleid párod. Én is terhes voltam 18 éves vagyok a középsulit hagytam ott de sajnos az én babám meghalt 11 hetesen a hasamba. Hidd el mindent megtennék hogy megint a pocakomba legyen de sajnos ez lehetetlen. A baba ajándék amit nem szabad csak úgy eldobni magadtól.
2009. júl. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Gondold at meg egyszer.En ket babat veszitetettem el es tudom hogy mit beszelek. Ne akard az eleted gyilkoskent leelni. Ha elveteted minden kisbaba lattan, meg teres no lattan o fog majd eszedbe jutni.Elhiheted: Van mas megoldas. Add orodbe, rengeteg par van Magyarorszagon is kiknek nem lehet kisbabajuk. Ha csak itt vegig olvasod, lathatod mennyien kuzdenek a babaert.Rengetegen. En ha Magyarorszagon elnek, biztos orokbe fogadnam.Jol gondold meg, tudom, hgy nehez, de oromteli pillanatokat ad, st eveket egy gyerek..
2009. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!