Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bizakodjak vagy...

Szerintetek bizakodjak vagy ne? Volt 1missed abortuszom utánna lévő ciklusaim 31,28,26,26 naposak voltak most meg a 31. napon vagyok és még nem jött meg. Mi a véleményetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Tesztelni még korai mert az előző terhességemnél is 1hét késés után mutatta csak ki.
2010. júl. 5. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
drukkolok neked!de biztosat tényleg csak a teszttl tudhatsz.nekem a nemvárt utáni 3 napon még nega volt,másnap reggel már pozitív.majd jelezd,hogy mi volt!szorítok
2010. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)nem birtam ki és teszteltem szinte pillanatok alatt két csikos lett :)örülök de alig merem elhinni
2010. júl. 6. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:

hatalmas gratula!!!

jó egészséget,vigyázz magatokra!

2010. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!