Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altatás alatt a baba is...

Altatás alatt a baba is elalszik bennem? Abortuszom lesz, de nagyon sajnálom a babát.

Figyelt kérdés

Terhes lettem (elszakadt a gumi) de rossz anyagi körülmények miatt, meg tanuló is vagyok, nem tarthatom meg. Tudom hogy ez a helyes döntés, de minden este rengeteget sírunk a párommal. Még az ultrahangot sem néztem meg, mert féltem h nem tudom majd abbahagyni a sírást ha meglátom, de a barátom látta mert ottvolt velem és mondta hogy nagyon picike még, és én meg mégcsak meg sem néztem és megszakad érte a szívem. Nagyon vigyázok rá, és a cigifüsttől is óvakodom hogy ameddig él addig ne szenvedjen. Átgondoltuk hogy mi lenne ha megtartanánk de a helyzet kilátástalan lenne. Légyszives írjatok nekem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. Köszönöm.

18


2009. jún. 30. 20:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik héten vagy?
2009. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Nem nem alszik menekül.
2009. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy elalszik

nem is tudom, hogy alszik-e egyáltalán, mert nem tudom, mennyi idős terhes vagy

borzasztó, amiket írtál, nagyon sajnállak :(((((((

de jó lenne, ha megtarthatnád....

:((((

2009. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondold vágig még egyszer. Van ma Magyarországon lehetőség nyilt örökbefogadásra is. Keress rá a Bölcső Alapítványra.
2009. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hat szonoru tortenet! Es biztos hogy semmkeppen nem tudjatok megtartani? Nagyon jo leen! Es lehet hogy orok eletedre banni fogod, arra nem gondoltal? Nem bantani akarlak, igy is van eleg bajod. De szerintem jobb lenne megtartani.
2009. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 17 évesen, a gimit otthagyta értem, majd 23 évesem befejezte, Szüleid nem tudnak segíteni?
2009. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sajnálom ami történt!

De az abortuszt nem altatásban csinálják:-(

2009. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak bántani megértem a helyzeted.En 17 voltam amikor teherbe estem a kisfiammal de megtartottam 18 évesen szültem.Egyedül voltam a világban mert a szüleim elfordultak tőlem az anyósék ki nem álltak 10 év különbség volt a párom és köztem.4 év múlva elváltam.most 30 hetes kismama vagyok 28 éves van egy 10 éves kisfiam és soha nem bántam meg.Nem dicsekedni szeretnék(talán nincs is mivel)de az iskolát be tudod fejezni később és tovább is tanulhatsz ha vagány csaj vagy.sok sikert.NE ADD FEL!
2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én elvetettem 2 magzatot, azóta is minden nap úgy élek, hogy bánom, és most lenne két gyönyörű kislányom :((((

Ha már most lelkiismeretfurdalásod van, szerintem ne tedd, egész életedre rányomja a bélyegét! Ha úgy fognád fel, hogy nem gond, minthogy van, aki igy fogja fel, nem próbánálak lebeszélni róla, de igy szerintem tönkreteszed magad, a babáról ugye nem is beszélve :(

2009. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig harom ilyen mutetem volt..sajnos elhalt terhesseg miatt...de az mind altatasban volt.
2009. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!