Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altatás alatt a baba is...

Altatás alatt a baba is elalszik bennem? Abortuszom lesz, de nagyon sajnálom a babát.

Figyelt kérdés

Terhes lettem (elszakadt a gumi) de rossz anyagi körülmények miatt, meg tanuló is vagyok, nem tarthatom meg. Tudom hogy ez a helyes döntés, de minden este rengeteget sírunk a párommal. Még az ultrahangot sem néztem meg, mert féltem h nem tudom majd abbahagyni a sírást ha meglátom, de a barátom látta mert ottvolt velem és mondta hogy nagyon picike még, és én meg mégcsak meg sem néztem és megszakad érte a szívem. Nagyon vigyázok rá, és a cigifüsttől is óvakodom hogy ameddig él addig ne szenvedjen. Átgondoltuk hogy mi lenne ha megtartanánk de a helyzet kilátástalan lenne. Légyszives írjatok nekem tapasztalatokat ezzel kapcsolatban. Köszönöm.

18


2009. jún. 30. 20:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
85%

Szia. Nagyon jól gondold meg mit cselekszel.Szerintem nagyon fogod bánni. Nézd meg mit tesznek vele. Elég durva videó, lehet hogy ismered is. Én sírva néztem végig. És eldöntöttem soha nem ölném meg a gyermekemet. Ha ti nem is tudjátok felnevelni rengeteg párnak nem lehet kisbabájuk, biztos nagyon szeretnék. Légyszives nagyon jól fontoljátok meg. És irj majd légyszi, hogy döntöttetek, akár priviben is

http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

2009. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%

Ne öld meg a babádat,elvégre 18 vagy!

Föleg ne az anyagiak miatt,mert ha te is ezért veteted el,föleg ugy hogy tudod hogy elszakad a gumi,és ahelyett hogy elmentél volna eseményutáni tablettáért inkább reménykedtél,hogy csak nem leszel terhes,válald a felelöséged,az egy élet ami benned van,ő élni szeretne,ha már megfogant,ne vedd el tőle a remény,hogy esetleg boldog élete legyen!

2009. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

A kérdésedre válaszolva amíg te altatásban vagy, addig a baba ha neked így könnyebb akkor alszik. Ne nézd meg a ultrahangos felvételt és gondolj arra, amiért most erre a műtétre kényszerülsz! Teljes mértékben megértelek, én is átestem már ezen. Most 32 évesen várom az első babámat, egy 10 éves kapcsolatban, nyugodt hátterekkel... Még nagyon fiatal vagy és egy baba igenis sok feláldozással jár és pénzbe kerül. Az abortusztól ne félj, altatást kérj mindenképpen és ne kábítást. Egy éjszakát kell bent töltened és meglátod hamarabb rendbe jössz lelkileg is mint gondolnád. Tudom azért benned van az, hogy szíved szerint megtartanád, de sajnos az eszed azt mondja nem lehet. A te jövődről van szó!

2009. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
69%
Ha az abortusz mellett döntöttél, akkor ne nézd meg a belinkelt videót!
2009. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Szia!Nagyon jó tanuló voltam és szinte ebbe kapaszkodtam(ugy voltam vele a tudást nem veszik el tőllem sose,és az én eszemmel sokra viszem majd).És terhes lettem gyogyszer mellett.Halvány lila gőzöm nem volt mit tegyek!Akkor még nem rég voltunk együtt a barátommal és anyagilag nem álltunk még ugy meg a kapcsolatunk sem éppen akkor,hogy bevállaljunk egy babát.2008.februárjában abortuszom volt.Nem fájt,a beavatkozás,mert a fájdalom mellett,hogy elvesztettem a babám eltörpült.MEGBÁNTAM!!!Most terhes vagyok! nagyon örülök.Egy év allatt sok minden változott.Lakásunk van és dolgozom.Kisbabám lesz.De azt soha nem felejtem el,hogy már volt egyszer.Hát ne haragudj nem tudok többet írni......Gondold át.Ha szeretnéd szivesen beszélgetek veled...Mesélek
2009. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem irsz hogy végülis milyen gondolatok vannak benned?

Nagyon sajnálom ami veled történt de csak is a szivedre hallgass!

2009. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
88%

Ne tedd o a ti kis babatok!!!

van az a film azt hiszem bruno nezd meg lehetosegek mindig vannak:(

te vegig banni fogod es meg a baratoddal is rosszra fordulhat ha rosszul dontotok .

o a teszived alatt el ne tedd.meg ertem a helyzetet de esely neki is jar ahogy neked es mindenkinek jar egy esely

2009. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
tartsd meg, menni fog! tudom.
2009. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%

21:12 voltam,miért lettem vajon lepontozva?

A teherbeesés kérdéseknél is itt vannak az abortusz pártik?Hát gratula nektek,csak nem azon szenvedtek,hogy terhes legyetek azok után,hogy mondjuk egyszer fiatalon elvetetétek,mert nem jókor jött volna?Ha a Jó isten is ugy akarja talán mégegy esélyt kaptok arra,hogy anyák legyetek!Talán!

2009. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
Ki beszélt itt abortusz pártiságról?Nézd már meg hogy szinte mindenki "lebeszélni" akarja az abortuszrol nem pedig rábeszélni!!!!Előbb olvassál már aztán irogass itt!
2009. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!