Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastátok? Ha nem sikerül a...

Olvastátok? Ha nem sikerül a baba, büntetést kell fizetnünk

Figyelt kérdés
Büntetésként kevesebb lesz a nyugdíjunk, ha nem sikerül teherbe esnünk. Minden vágyunk egy kisbaba, s a lelki megterhelések mellett még pénzügyileg sújtanak minket?
2012. máj. 21. 14:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

91%-os veled is egyetértek.

Mondom én úgy vélem mindenhol van egy kis igazság és én sem támogatom ezt az egészet, csak meg tudom érteni.

2012. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

aki még nem olvasta, írja be a google-ba, hogy szülj a nyugdíjért, s kidob egy csomó cikket


aki azt írja, hogy azért nem sikerül a baba, mert későn vállaljuk, annak írnám, hogy 27 évesen kezdtük, lassan 29 leszek. szerintem ez még azért nem számít későnek, mégse akar összejönni...

2012. máj. 21. 17:47
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastam végig a válaszokat,csak a kérdést.


Nekem 2 gyermekem van és szeretnénk még egyet.

Én azt tudom,hogy nem várok több pénzt ezért,de aki gyereket vállal az több lemondással éli az életét, mint aki önként! nem szül.Olvastam,hogy ti 2éve próbálkoztok nagyon sajnálom,remélem mielőbb sikerül.

Olyan döntés nem lesz,ami mindenkire nézve igazságos,de jó lenne,ha nem bántanák szóval a gyerekeseket,amikor azok valami pluszt kapnak...

Én se irigykedem azokra,akik csak magukkal foglalkozhatnak egész életükben..

És végső soron a "mi gyerekeink" fogják az Ő nyugdíjukat is megteremteni,mert ha nem lenne fiatalság hiába dolgozunk egy életen át nem lenne mit kifizetni.

2012. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

nem az a baj, hogy a gyerekesek többet kapnak! kapjanak is többet! nem sajnálom én a családi pótlékot, adókedvezményt tőlük.

a gond az, hogy a gyermekteleneknek büntetést kell fizetniük, tehát kevesebbet kapnak. mi nulláról lemegyünk minuszba, a gyerekesek felmennek pluszba! pedig elég lenne, ha mi (bár remélem, hogy sikerül megúsznom ezt az adót egy nagy családdal, amire nagyon vágyom) nullán maradhatnánk!

2012. máj. 21. 19:14
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nekem is 2 gyerekem van és szeretnék még, de akkor sincs ez így jól. Igen támogassák a gyerekeseket, de ez nem támogatás, hanem büntetés. Támogatás az adókedvezmény és lehetne ösztönözni a gyerekvállalást, biztos munkahelyekkel, részmunkaidővel, normális óvodákkal, bölcsivel stb.

Mondjuk én nem érzem lemondásnak a gyerekvállalást, bár az alvásról lemondtam :)

2012. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!