Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaphatnék egy pár nyugtató...

Kaphatnék egy pár nyugtató szót? Annyira félek!

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy 10- es amazon tesztet, de szokás szerint - lett, de a hőm még nem esett le, pedig eddig mindig 6-7 napig volt csak fenn. Ilyen a görbém: [link] A tesztnek higgyek, vagy a görbémnek? Szerdára nem várom. 5 és fél éve várok egy kétcsíkos tesztre, de kezdem feladni! Nem tudom mit csinálok, ha megint meg jön. Kicsit elkeseredtem!
2012. máj. 7. 11:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Tényleg korai volt. Legkorábban szerdán tesztelj, vagy +1-2 nap, ha addig semmi. Majd írj!
2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Írj majd, mi lett.
2012. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Meg ígérem, hogy meg írom!
2012. máj. 7. 13:09
 14/33 anonim ***** válasza:

5 és fél év próbálkozás, el sem tudom képzelni, min menhettél már keresztül.

Mi csak 5 hónapja próbálkozunk, de nagyon idegtépő tud lenni.

Sok sikert, írd majd meg mi lett!

2012. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Én meg abban reménykedem, hogy megjön... Pont fordítva vagyok. Sok sikert!
2012. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó akkor neked drukkolok, hogy megjöjjön! Nekem meg eggyel több okom van az optimizmusra, ebédkor nem volt étvágyam, de leerőltettem 3 falat hús levest, mert a kedvencem, de ahogy le ért, vissza küldték a feladónak.
2012. máj. 8. 13:44
 17/33 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy trifázisos a görbéd.

Én 2007 óta nem szedem a fogigátlót, és kb 2 éve szexelünk tudatosan és hétfőn pozi lett a tesztem.

Az én görbém pont így nézett ki, a pé után 8 nappal a szokásos 37 helyett felment 37.2 re. Szóval ne add fel!!!!Szorítok.

2012. máj. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem esett még le a hőm, nem jött meg, pedig mindig reggeli elsö mosdólátogatásnál szokott jelentkezni. De a teszt szokás szerint negatív. Van még értelme reménykedni?
2012. máj. 9. 06:34
 19/33 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg akkor igen, van remény. Nekem a kimaradt menstruációm 9. napján lett pozitív a tesztem.
2012. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy szorítasz. Nekem még semmi sajna. Remélem neked sem:!
2012. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!