Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaphatnék egy pár nyugtató...

Kaphatnék egy pár nyugtató szót? Annyira félek!

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam egy 10- es amazon tesztet, de szokás szerint - lett, de a hőm még nem esett le, pedig eddig mindig 6-7 napig volt csak fenn. Ilyen a görbém: [link] A tesztnek higgyek, vagy a görbémnek? Szerdára nem várom. 5 és fél éve várok egy kétcsíkos tesztre, de kezdem feladni! Nem tudom mit csinálok, ha megint meg jön. Kicsit elkeseredtem!
2012. máj. 7. 11:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél...
2012. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot: Csak akkor tesztelj, ha a mensid már késett pár napot! Tízes tesztel se. A mensid még kimaradhat, ugyanis ilyenkor egy negatív teszt semmit nem jelent. Szorítok!
2012. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Tízes teszttel se csináld előbb! Így érthetőbb. Bocs.
2012. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Akkor még van remény! Annyira szeretnék már babázni.
2012. máj. 7. 11:36
 5/33 anonim ***** válasza:
ez csak korán volt és nincs semmi baj ne félj:)
2012. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Annyira nehéz volt várni és itt annnyian írták, hogy a 9-10. dpo-n pozitívat teszteltek, hogy megpróbáltam én is. Hát nekem nem jött be. De van egy másik tesztem azzal megvárom a pénteket, ha addig nem jön meg.
2012. máj. 7. 11:48
 7/33 anonim ***** válasza:

A teszt nagyon kori volt. a görbéd pedig igencsak úgy néz ki, hogy ott az a baba. Kérlek, várj még a mensi napjáig és másnap tesztelj!!!!


el ne keseredj, nagyon bíztató az a görbe!!!!!

2012. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kicsit megnyugodtam! Amúgy több mint egy éve hőmérőzök és ilyen még soha nem volt a görbém! Mint ahogy írtam 6-7 nap után mindig leesett a hőm.
2012. máj. 7. 12:18
 9/33 anonim ***** válasza:

Ez akkor még inkább bíztató!!!!!!

Tessék türelemmel lenni és hinni a babában!!! Ott van, érzem, most biztos összejön!!!!

2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most egy kicsit sikerült összeszednem magam, és elhinni, hogy velem is megtörténhet a csoda! Most megkerestem a kedvenc könyvemet amit 2-3 napig tart elolvasni és ha elkezdem nem tudom lerakni, így hátha el tudom terelni a figyelmemet erről a témáról.
2012. máj. 7. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!