Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy hogy a tesztje...

Volt valaki úgy hogy a tesztje negatív volt, de mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 10:55
 1/6 anonim válasza:
Gabriellel teszteltem kétszer is negatívat és terhes voltam! Ráadásul ikrekkel!A doki azt mondta,hogy a magasabb hcg lehet bezavarta a tesztet!26+2h vagyok:)
2012. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett pozi a tesztem, a baba ellenére. Sajnos ő elment a hetedik héten. Nem ágyazódott be megfelelően, nem indult meg a kellő hormontermelés.
2012. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Naná hogy volt ilyen.sajnos nekem is a 7. héten elment pedig láttuk uh-n és a persze a vérvétel is mutatta:(
2012. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ikrekkel negatív volt a tesztem. Csak uh-n derült ki hogy mégiscsak vannak odabent valakik. :-)
2012. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és éreztetek is valamit az ikrekkel? Vagy csak az elmaradt menszi volt? vagy miből gyanakodtatok?
2012. máj. 6. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

4.vagyok:

Kimaradt a mensi, bár előtte sem volt rendszeres. 30-45 nap között jött csak meg sokszor. Érzés semmi nem volt, csak gondoltam hátha most van valami és ellőttem egy tesztet kb. a 40. napon. Aztán mikor még egy hét múlva sem volt mensi elmentem dokihoz. Akkor már két dobogó szívű babám volt.

(Sajnos ennek a terhességnek nem lett jó vége, a 20. héten elvesztettem Őket. :-( De azóta már van két egészséges kisfiam is. :-))

2012. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!