Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja késik a menszeszem....

1 hónapja késik a menszeszem. Csináltam 2 tesztet negatív lett min2. Ami aggaszt hogy vannak tüneteim is:álmos vagyok egész nap, a fejem is fáj, meg hát ugye a kimaradt menszeszem is. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatív is, akkor is szerintem ideje lehet felkeresni egy nőgyógyászt. Ezen még nem gondolkoztál?

Bármi más probléma is lehet, nem csak terhesség miatt késhet egy menses.

2012. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én menszeszem mindig is rendszertelen volt.A nőgyógyászt már felhívtam de azt mondta a recepciós nő hogy most nem tudnak fogadni mert sok a beteg, a másik helyen meg folyton az üzenetrögzítő szólal csak meg.
2012. ápr. 23. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A "mindig is rendszertelen" menses nem normális, egészséges dolog! Hormonprobléma állhat a késés mögött! Nekem a PCOS-m így derült ki. Nem hiszem, hogy ne találnál olyan orvost, ahol nem küldenek haza, ha problémád van! Keress másikat!
2012. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én SZTK-ba szoktam menni, általában fogadnak, csak zárás előtt fél órával nem adnak nekem sorszámot. Első vizsgálatnak tökéletes, legalább képben vagyok, hogy mi a helyzet. Telefonon az SZTK-ban is el szoktak hajtani engem, de amikor lementem, akkor láttam, hogy hazudtak.
2012. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15:58nak képzeld a mi környékünkön nincs ilyen ha az egyik nem fogad akkor keresel másik dokit,mert sajnos nálunk pénztárca alapján vannak a nőgyógyászati vizsgálatok ami tegyem hozzá nemmagán rendelőben zajlik.Ráadásul azt vizsgálja meg akit a kedve tartja.
2012. ápr. 23. 21:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Am délután megpróbáltam megint időpontot kérni és elkezdi a csaj hogy junius 25-re tudnak csak adni előbb semmi kepp sem.
2012. ápr. 23. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Érdeklődnék,hogy mi van veled???
2012. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kössz megvagyok...a menzeszem azóta megjött,voltam dokinál,de az meg vizsgálat nélkül elküldött vérvételre. Egy hónapot vártunk az eredményre de semmit sem mondott a doki csak annyit hogy terhes nem vagyok az 100%
2012. szept. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!