Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor ha az ovuteszt...

Mi van akkor ha az ovuteszt egész ciklusban negatív, de a hő emelkedik?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha 11ciklusnaptól végig negatívak az ovulációs tesztek, de a hő megemelkedik

Minden tünet megvolt a tüszőrepedésre, méhszáj, nyák, petefészek feszülése, hő is emelkedett, csak az ovulácis tesztek voltak negatívak. Peteérés előtti napon egy ici picit volt látványosabb a Teszt csík, de az is negatív, mert nagyon halvány.

Egy nap 2-3-4alkalommal néztük teszttel, mindig fehér volt, vagy alig látható a tesztvonal.Így is le lehet csúszni róla?


Ilyenkor is van peteérés?Mennyi ideig + egy ovulációs teszt?

Kicsit elkeseredtem.


2010. dec. 7. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne keseredj, ugyanígy jártam és épp ebben a hónapban.

Itt a görbém, 6 ovuteszt lett negatív, de a hő és a nyák alapján volt peteérésem:

[link]

2010. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm, és ilyenkor tuti van peteérés?te is egy nap többször csináltad? vagy egy nap egyszer?(úgy nagyobb az esély hogy te csak lecsúsztál róla)de ha én 3-4 óránként nézem, és soha nem 2 csíkos?
2010. dec. 7. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 1x csináltam, mindig délután 3-4 óra körül. De tudod, én úgy vagyok vele, hogy semmi nem 100%, az ovuteszt sem az. Az ovuteszt csak 1 napig pozitív, 2 napig csak kivételesen szerencsés esetben. Ha + lesz 2-3 nap múlva a terhességi tesztem, akkor biztosan volt peteérésem. :D (Majd megírom)
2010. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi, írd meg mindenkép!
2010. dec. 7. 21:31
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Én inkább hinnék az ovutesztnek, mert az kémiai reakción alapul, míg a hőt és a hüvelyváladékot annyi minden befolyásolhatja! De egy vérvétel eldöntheti a kérdést : ha volt peteérés, a progeszteron szint megemelkedik.

2010. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A progeszteronszint emelkedése pedig okozza a magasabb ébredési hőt! ;)
2010. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na ez az


ha a teszt nega és mégis emelkedik, akkor mitől emelkedik?


nem értem én ezt

2010. dec. 8. 09:24
 8/9 Manka68 ***** válasza:
58%

Megfáztál? Meleg van a szobában? Mozogtál, mielőtt mérted?

Bármi lehet!

2010. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg se fáztam, a szobában ugyanolyan a hőfok mindig, és nem mozgok mielőtt mérem. :)
2010. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!