Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet melíroztatni, ha terhes...

Erus76 kérdése:

Lehet melíroztatni, ha terhes lettem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet :)
2012. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2012. máj. 3. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem ajánlják a terhesség alatt a hajfestést, mert árthat a babának. Bele kerülhet a vegyi anyag a véredbe és ezáltal a baba vérébe is.
2012. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Meg ezer dolgot nem ajánlanak, amit képtelenség betartani.

Én erre azt mondtam,hogy ha sétálok Pesten félórát, azzal kb. beszívok annyi mérget, mintha elszívtam volna pár szál cigit!

2012. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum hennával fesd.De ne melíroztass,szerintem senki nem kockáztatná szívesen a picurka egészségét.Én 11 hetes km vagyok de mióta tudom,hogy baba van a pociban nem festetek.Szerintem ennyi "áldozatot"hozhatsz a pici érdekében.
2012. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 hetes korig nem ajánlatos a hajfestés, de akkorsem azért mert felszívódik (mert valamennyi valóban felszívódik), hanem a keletkező gázok, szagok miatt.

Ezért jó ha az első 12 hetet kivárod, mert akkor az alap fejlődés megy végbe.

Utána lehet hajat festeni nyugodtan.

2012. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na azért ma már nem ipari hidrogénnel dolgozunk hogy ne lehessen festetni!

Nem ajánlott,mert ami igaz,az igaz,a festék,oxi gőze nem tesz jót sem neked sem a babának!De terhesség alatt azért kétszer ha belmelíroztatod a hajad nem lesz semmi bajod,csak 12 hét után tedd!Vannak illatosított anyagok és ammónia mentes festék is!Konzultálj a fodrászoddal,biztosan szívesen fog segíteni!

A melír jobb is mert az nem érintkezik közvetlenül a fejbőröddel!

Egy fodrász :)


Amúgy a cigi vs. pesti levegő azért nem egy és ugyan az de az tény hogy lassan steril szobákat találnak ki a kismamáknak....na az már vicc!:)

2012. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, fogok a fodrászommal mindenképp beszélni! Természetesen a picur fejlődése fontosabb mindennél!!! :-)
2012. máj. 3. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a hajfestés nem ártalmas. Az a lényeg, hogy miközben festik a hajad, nyitva legyen az ablak, tehát erre kell figyelni, hogy ne lélegezd be a szagokat.


Én ha terhes leszek akkor is fogom festeni a hajamat, mert szőke vagyok eredetileg és feketére festetem, így muszáj lesz. De persze igyekszem ritkábban menni, valamint odafigyelni arra, hogy ne lélegezzem be a festéket. Na meg a fodrászommal is beszélek majd erről, ha majd ott tartok...

2012. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!