Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terees de mégis...

Ha valaki terees de mégis menstruál az miben tér el azeredeti mensitől? Állaga, szine, stb. többi lent

Figyelt kérdés
tegna regge jött meg de barnás volt kevés utána husszinű- barnás majd alvatt nyákos sötétbordos-barnás cucc lett.most pedig a második napon elmult.Vagy is ici pici barna van de csak akkor ha benyulok.És görcsölök is habár mára elmult az is.Tapasztalatok? járt valaki igy terhesen?

2012. máj. 3. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon ritka az ilyen, azt azért tudnod kell. elég kicsi az esélye, hogy megjött és babás vagyok. de nem is értem.. miért nem csinálsz egy tesztet? nem tudom hány éves vagy, de magadnak ne nyúlkálj, mert ilyenkor sokkal nagyobb a fertőzésveszély (menstruáció alatt) , ha meg esetleg mégis terhes vagy, akkor meg pláne ne.
2012. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagok...és megmostama kezem elötte. mégvárok 7-éig
2012. máj. 3. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Még szerintem megjöhet, szokott így kezdődni mensi.

De lehet baba is.

2012. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem.De senki nem járt még igy?:S
2012. máj. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!