Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapja késik. Lehet...

Egy hónapja késik. Lehet érezni, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal a megszakításos módszert alkalmazzuk. Sosem élvezett belém óvszer nélkul. Sosem volt probléma, de most már 1 hónapja nem jott meg. Nagyon félek, hogy esetleg teherbe estem. Lehet hogy a stressz miatt? Vagy az idojárás? Probálok figyelni reggelente, hogy érzek-e valami mást (hányinger, rosszullét), de semmi. A teszt mennyire megbízható?

olvastam a pcos-szindrómáról, de az mi ponosan?


2012. máj. 3. 08:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de hogy hogy iderakta???? :D
2012. máj. 3. 08:31
 2/12 anonim ***** válasza:

A teszt megbízható, főleg, ha ennyire sok hét telt el, akkor már bármelyik jó.


Teszteltél már? Negatív lett?


A nőgyógyász vizsgálata már igen időszerű lenne, akár terhesség, akár valamilyen más okból maradt ki.

2012. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
holnap veszek tesztet, eléggé parázok..
2012. máj. 3. 08:34
 4/12 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer nem védekezés.

Simán lehetsz terhes. A barátod előváladéka tartalmaz életképes spermiumokat. Ha peteéréskor vagytok együtt, simán teherbe eshetsz.

A megszakítás Pearl Indexe 35-40. VAgyis 100 nőből, akik egy éven át ezt a módszert alkalmazzák rendszeres szexuális élet mellett, 35-40 teherbe is esik. Ez maximum azoknak ajánlott, akik úgy vannak vele, hogy ha akra, jöjjön az a baba...


Rosszullét nem szükséges velejárója a terhességnek. Most még pont abban a fázisban vagy, hogy (első babánál) nem látszik és nem érezni akkor sem, ha ott van.

Vegyél tesztet, bármilyet, nem kell reggeli első vizelet sem, csináld meg, már bőven kimutatja.


És jelentkezz be orvoshoz! Egy hónapos késés nem normális. Ha baba van, azért késik, ha meg nincs, akkor más oka kell hogy legyen, de azt is jó kideríteni!

2012. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp vegyél egy egy tesztet,addig ne is menj orvoshoz!

Az első kérdése a nőgyógyásznak a teszt eredménye.

A tesz 100 %-ra megbízható.

Nekem is volt most problémám januárba,mert nekem se jött meg.Nem voltam terhes,de tudtam is,mivel nekem már 4 gyerekem van s nem is tervezünk többet.

Méhszájseb volt ott,amit kipucolt az orvos és egyből el is indult a vérzés.Ultrahangra is elküldött,de minden rendbe volt ott is.

Azóta rendesen megjön.

Ne aggódj,mert ez is visszatartja a ciklust!

Majd írd meg mi van veled!

Napközbe is csinálhatsz tesztet!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne minél hamarabb kideríteni, hogy miért nem jött meg. 1 hónap az sok. Késhet pár napot, még akár 1-2 hetet is, de 1 hónapot már nem. Könnyen lehet, hogy terhes vagy, a megszakítás eléggé hazárdjáték. Még ma vegyél tesztet. Megkérdezhetem, hogyha tényleg terhes vagy, akkor mit fogsz tenni?
2012. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ha terhes vagyok..fogalmam sincs. 22 éves vagyok, idén fejezem be a sulit. Kb 4 hónapja koltoztunk ossze a barátommal. Az egyik nagyon jó barátnom kb 2 hónapja túlesett egy terhességmegszakításon, és oszintén nem aarom átélni azt a borzalmat. De mást nem tudnék tenni. Mindennél jobban szeretnék már ott tartani, hogy johessen a baba, de még nem tudnám megadni a picinek azt amire szuksége van.

Kétségbe vagyok esve.

2012. máj. 3. 08:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja késik, akkor már nyugodtan tesztelhetsz nap közben is, simán kimutatja, ha baba van.
2012. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2012. máj. 3. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!