Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok szeretnék segíteni...

KicsiSzív 2 kérdése:

Lombikosok szeretnék segíteni a tapasztalataimmal, lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit furán kérdeztem bocsi! Több mint 3 év probálkozás után sikerült a lombikom:)Nyugodtan kérdezhettek injekciózásról beültetésről stb szívesen segítek ha tudok!Én nagyon örültem ha tudtam kérdezni lombikostól olyat amit nem értek..
2012. ápr. 30. 09:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia! Utolsó voltam:) Perzse hogy örülünk a lombiknak és az összes segítségnek, nagyon nagy dolog hogy ilyen szinten tudnak már segíteni. Olvastam a többi válaszod, és jé, miket tanul az ember lánya: én nem is tudtam, hogy a lombiknál is van arra lehetőség hogy a spermák szelektálódjanak! Márnint hogy a legjobbak találjanak oda a petesejthez! Ez nagyon jó dolog!:)

Így van, kíméld magad! Olyan ez, mint egy hosszú nyaralás!:) Élvezd ki minden percét, és köszi még egyszer. Bár mi egyenlőre a stimulálásnál tartunk, de kipróbálom az oldalt fekvést, mert mi is túl vagyunk már egy pár sikertelen hónapon.

2012. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!

az azoo-s vagyok

sajnos nem tudjuk h mitől nincs,eddig csak a sperma vizsgálaton voltunk de ott nem mondtak semmit csak h menjünk a semmelweisre.de oda csak jóval aug-után lehetne menni.igy döntöttünk a kaáli mellett.köszönöm h irtál.

2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szívesen!

A "szelektálást" úgy értettem hogy a lombiknál két lehetőség van.Az egyik hogy a pete mellé odateszik a spermiumokat és ott a legerősebb legegézségesebb fogja megtermékenyíteni a petét,szóval várnak egy ideig hogy megtermékenyüljön a pete magától.

A másik amikor a biologusnő kiválasztja a legjobb legmozgékonyabb spermiumot és Ő fecskendezi be a petébe.Szóval itt nincs a szelektálódás,ezt hívják ICSI-nek.

2012. júl. 4. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!