Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok szeretnék segíteni...

KicsiSzív 2 kérdése:

Lombikosok szeretnék segíteni a tapasztalataimmal, lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit furán kérdeztem bocsi! Több mint 3 év probálkozás után sikerült a lombikom:)Nyugodtan kérdezhettek injekciózásról beültetésről stb szívesen segítek ha tudok!Én nagyon örültem ha tudtam kérdezni lombikostól olyat amit nem értek..
2012. ápr. 30. 09:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Megkérdezhetem hogy mennyibe kerül egy "próbálkozás"? :)
2012. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! Mi még "csak 9 hónapja próbálkozunk, és remélem sikerül majd spontán, de tök jó hogy ezt kiírtad!!! Zseni vagy!:) Remélem lesz aki majd kérdez is; nem mellesleg pedig nagyon gratulálunk a babához!!!!!
2012. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
gratulälok, biztosan nagyon örültök. Mi most fogunk idöpontot kerni a klinikan...ugy hogy en majd biztosan fogok kerdezni. :)
2012. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Előszöris mindenkinek sok sikert kívánok hogy mielőbb sikerüljön!Rövid protokolom volt,elöször a gyogyszerekért meg az injekciokért 75 ezer forintot fizettünk,de késöbb kellett még egy injekcio az kb 15 ezer volt.A 12.hétig Utrogestant kell használni,most megint irtak fel 12 ezer körül volt pár dobozzal.Először féltem a lombiktol,az injekciózástol hogy betudom e adni magamnak
2012. ápr. 30. 13:38
 6/23 A kérdező kommentje:
De így visszagondolva már könnyű volt.Sok ez a hormon azt mondják de nekem nem lett tőle semmi bajom.Igen nagyon örültünk:)A lombikot decemberben kezdtük vagis megbeszéltük 2 inszeminácio után hogy az legyen.Februárban volt elötte egy méhtükrözés,az kötelező.Utánna egy hónap szünet.Március 7-én jött meg utoljára a menzeszem,onnantól kezdödött az injekciózás meg a gyogyszerszedés.Szívesen elmesélem a beültetést meg mindent hogy mennyit pihentem stb..
2012. ápr. 30. 13:42
 7/23 A kérdező kommentje:

Még "csak" 9 hónapja próbálkoztok..akkor még bőven van időtök a spontán Babára!Én azt tanácsolom azoknak akiknek egy évig vagy másfél évig nem jön össze hogy ne a közeli szakrendelésre menjenek hanem egyből meddőségi klinikára.Én sajna évekig szakrendelésre jártam,soha nem találtak semmi bajt,sokszor a doki könyvből nézett ki dolgokat..szóval a meddőséghez egyáltalán nem értettek.De aztán spontán teherbeestem de sajnos a 12.héten elveszítettük :((( amit sosem fogok tudni feldolgozni!!

Utánna magándokihoz jártam de Ő fél év kezelgetés után elküldött a pécsi meddőségi klinikára ahol még a recepciósok is jobban értettek a meddőséghez mint a városomban lévő orvosok!Sajnos ez igaz!A meddőségin télleg értenek hozzá,egy vérvétel eredmény másnapra megvolt ,míg a szakrendelésen kb 2 honap.Sajnálom azt a pár évet hogy nem mindjárt a meddőséghez értő orvosokhoz mentünk!

2012. ápr. 30. 13:51
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szimpatikus,hogy segítesz nekünk, akik még várják a csodájukat:) először is gratulálok , boldog babavárást:) Mi 5 éve várjuk a csodát, és sokadik lombikon vagyunk túl. Nálunk miattam kell a lombik,páromnál minden ok,nekem sajnos kimerülő petefészkem van,erre nincs orvosság, csak versenyfutás az idővel. És egy két évvel ezelőtti méhenkívüli terhesség miatt, jobb oldali petevezetékemet elveszítettem. Utána volt egy vetélésem, rá 8 hónapra, majd februárban egy nem fejlődött terhesség..Tapasztalatom van így már bőven, ám mégis mai napig szívesen veszek minden olyan jótanácsot, ami segíthet. Beültetés után mennyit pihentél? szedtél esetleg valami plussz vitamint? Én ezzel a pihenéssel , nem pihenéssel vagyok folyton ellentmondásban,bár tudom, nem csak ezen múlik a siker. volt,amikor végig feküdtem, nem sikerült, dolgoztam, sikerült, 3 nap pihentem, majd lazán tettem vettem nem sikerült...mai napig dillemma ez nekem. előre is köszi,ha válaszolsz, E.
2012. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! Boldog babavárást! :)Mi az első lombikra készülünk, minden vizsgálat meg van már, a héten kell hívnom a dokit, hogy hogyan tovább?! A vizsgálataink eredményei most fognak kiderülni. Csak abban az esetben kezdődhet a stimu, ha minden eredményünk megfelelő? Kb. hány napig szúrtad magadat? A válaszokat előre is köszönöm!:)
2012. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Utolsó elöttinek írnám hogy nagyon sajnálom ami veled történt!Sokszor mondják hogyha beültetés után vagy megmarad vagy nem,mindegy hogy fekszünk e.Én megfogadtam a Dokim tanácsát,az első három napban csak oldalt feküdtem,utánna két hétig továbbra is szigorúan feküdtem.Csak Wc-re meg fürdeni keltem fel.Amíg nem töltöm be a 12.hetet addig sokat fekszem még most is.Lombik kezdetétől szedtem a prednisolont az aspirin protectet a ladeevit terhesvitamint 500 mg c-vitamint.Most már csak a vitaminokat kell,plussz vitaminokat nem szedtem csak ezeket.Amugy ez a szerencsén is múlik nagyban,nem gondoltam volna hogy sikerül mert pont beteg lettem beültetésre,náthás voltam köhögtem..de hála isten mégis sikerült!Nagyon szorítok Neked!!!Remélem sikerül!Majd irhatsz fejleményeket!:) Szia!
2012. máj. 2. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!