Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, utrogestan felraká...

Lombikosok, utrogestan felrakása után hány órát fekszetek?

Figyelt kérdés
Napi 3x3-at kell felhelyeznem a golyokból,hány órát kell feküdni hogy felszívódjon?Beültetés után vagyok 2és fél hete.Köszönöm.
2012. ápr. 9. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Amugy is sokat pihenek,szinte egész nap,néha sétálok egyet.Csak van olyan hogy az utro felhelyezése után kb fél ora mulva fel kell kelnem és félek nehogy ne legyen ideje felszívódni.köszi.
2012. ápr. 9. 15:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én semmit sem pihentem! A doki azt mondta hogy nem kell! Beülti után pihentem 3 napot utána minden ment a megszokott módon. Teszteltél már?

2012. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi.igen teszteltem és pozitívak lettek,már a beülti utáni 10-ik napon :) vérvétel eredménye holnap lesz,ultrahang meg pénteken.Neked is lombikod volt?És?
2012. ápr. 9. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:

15:44 vagyok!

Gratulálok! Igen lombikunk volt de sajnos nem sikerült. Juni vagy júliban lesz a következő. Ez még csak ez első volt.

2012. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok nektek!
2012. ápr. 9. 17:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak úgy leírom hogy én pl sokat feküdtem,az elsö három napba ki sem keltem az ágybol és csak oldalt feküdtem,ezt a doki mondta hogy a korházba így feküdjek de én folytattam otthon is.A negyedik napig birtam csak oldalt..de én még most is ágyban vagyok pihenek.Néha felkelek sétálok egy picit és az égvilágon nem csinálok semmit.Még mindíg az ágyban eszem :)
2012. ápr. 9. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én itt olvastam,hogy 10-15 perc alatt amennyi kell tuti felszívódik!De pihenj sokat!Minden jót!

2012. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!