Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok szerintetek mikor...

Lombikosok szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Március 27.-én volt a leszívás ,március 29.-én a beültetés ! Április 10.én kedden kell mennem vérvételre ... ! Érdemes valamikor előtte tesztelnem ?
2012. ápr. 8. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Jövő hét kedden kell menned vérvételre, semmi értelme a tesztnek. Bírd ki azt a két napot!

Én a vérvétel reggelén csináltam egy tesztet otthon, negatív lett, teljesen összeomlottam. A vérvétel eredménye: 1.170 HCG. Szerinted? Ennyit a tesztekről...


Kitartás, nemsokára megtudod az eredményt, addig is pihenj!


Sok sikert kívánok, írd majd meg az eredményt!


14 hós lombik kislány anyukája + 18 hetes spontán kismami

2012. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Köszi :) Akkor ezek szerint semmi értelme a teszteknek ... ! ? A spontán baba előtt ittál valami gyógyteát vagy ilyesmit ?
2012. ápr. 8. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, pozitív lesz és lehet, hogy nem, még akkor sem, ha van baba. előbb utóbb meg fogod tudni ,-) már csak két nap van. :-) nekem előtte nap már volt egy extrém halvány második csíkom, de utólag már bánom, hogy ezt nem az intézetben tudtam meg :-) ha nagyon nem bírod ki, csinálj egyet holnap, de ne omolj össze, ha nega, mert az még nem jelent semmit, mint fentebb is olvashattad. :-)

Kedves első válaszoló, neked szívből gratulálok, nagyon szeretnék a helyedben lenni :-) 17 hós a kisfiam és nagyon vágynánk egy csodatesóra, mert tesót szeretnénk, de újabb lombikra se anyagiak, se energia mostanság :-(( megkérdezhetem, nektek hogy sikerült a dolog? mármint milyen körülmények között? gondoltatok ráés próbálkoztatok azért kicsit szándékoltan, vagy eszetekbe se jutott még kistesó, csak úgy jött, mikor abszolút nem is számítottatok rá? :-)

2012. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, vannak jó híreid kedves kérdező?:)
2012. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
IGEN !!!! Sikerült :) !!!
2012. ápr. 14. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Juhéééjjjj! Szuper! Örülök Neked:)
2012. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)))))))
2012. ápr. 15. 12:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :-)) nagyon boldog babavárást :-)))
2012. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm !!!!! :)
2012. ápr. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!