Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Most volt a 3....

Lombikosok! Most volt a 3. lombikom szerintem sikertelen mert 3 napja vérzek?

Figyelt kérdés
rövid sztori: az első lombik sikertelen volt de a hcg beindult vagyis valami elindult de nem tudott beteljesedni a második lombik sikerült de sajnos pár napra rá felszívódott. most a 3 lombiknál az embriókat a 6.napon kaptam vissza már szépen fejlődtek és kettőt kaptam vissza múlthét hétfőn de sajnos már másnaptól volt egy két pici vér csepp azt gondoltam, hogy a beágyazódás miatt de sajnos pénteken teljesen elkezdtem vérezni és még ma is tart szóval megjött csak nem értem hogyan ilyen hamar. holnap kell mennünk eredményre de persze tudom hogy mi lesz. volt így valaki? miért jött meg a beültetés után 4 nappal? nagyon kivagyok. köszi
2012. ápr. 9. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, nekem is volt ilyen,hogy a beültetés utáni 10.napon megjött. Ha már az elején véreztél és ilyen hamar meg is jött az szerintem valami hormongond lehet:(

Szerintem jobb ha ezt az orvosoddal beszéled meg, hogy mi lehetett a gond.


Fel a fejjel, legközelebb biztosan sikerülni fog!


Írd majd meg mit mondott a doki!


14 hós lombik kislány anyukája+18 hetes spontán kismami

2012. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:

Hát hormongond nemigen lehet egy stimulált ciklusban. :-(

Engem is érdekelne mitől lehet ilyen, gondolom te is kaptál progipótlást, elvileg az vissza kéne hogy tartsa a mensit akkor is, ha nem sikerült. Mégis nekem is minden lombik után előbb jött meg a vérzésem, igaz nekem csak pár nappal az esedékesség előtt. Lehet, hogy nekünk nem hat az utro?

Dokidat nem hívtad fel amikor vérezgetni kezdtél?

2012. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Crinont kaptam és mind a két lombiknál akkor jött meg mikor azt abba hagytam eltelt pár nap és megjött. de a így idő előtt még sose jött meg ezért állok én is értetlenül. nem hívtam mert péntek délután volt aztán úgyse mondott volna semmit holnap megyek vérvételre. Ja most már a crinon nem is használom
2012. ápr. 9. 15:17
 4/4 Manka68 ***** válasza:
Kár volt abbahagyni a crinone-t. Az abbahagyás önmagában vérzést okozhat, amíg biztosra ki nem derül, mi a halyzet, nem szabad abbahagyni a progeszteron pótlást. :-(
2012. ápr. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!