Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Akinek volt már...

Lombikosok! Akinek volt már sikertelen lombikja, de utána mégis sikerült, akkor az előzőek miért nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy volt valami új vizsgálat közben, ami rávilágított a probléma és a következő már sikerült?

Vagy ha minden ugyan úgy történt akkor van valami saját elméletetek, hogy miért pont akkor és előtte miért nem?

Ja, és milyen gyorsan mentetek a következő lombikra?


2011. febr. 6. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lombikos, de 2 ismerosomnek sikerult igy. Az egyiknek ikerfiai lettek, zabak, a masiknak egy lanya 1 eve. Utobbirol tudom,h az elso lombikban 2 is megfogant, de 3 hetesen elmentek (nem tudni miert, az orvos rendkivul bunko volt) es fel evre ra mehettek ujra, amikor megfogant a kicsi lanya. Neki fogant meg egyedul a csapatban. Egyebkent ok 5 evig probalkoztak elotte, de ismerek 9 evig lombikkal is probalkozot, akiknek most egy termeszetes uton osszejott fiuk van 39 evesen.
2011. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig próbálkoztunk, ebből 2 év hormonkezelésekkel (egyikünknél sem állapítottak meg semmit problémát). Voltunk inszemen is és lombikon is. Sajnos nem sikerült egyikkel sem, most viszont (fél évvel a lombik után) spontán összejött. Nem akarok okoskodni, a kezelések alatt sem tettem, talán kellett volna. Nekem a menstruációm sokszor előbb megjött mint a 14 nap (tüszőrepedés után), ami szerintem az injekciók, gyógyszerek miatt lehetett - sárgatest elégtelenség. Soha nem foglalkozott ezzel egyik orvos sem. Most, úgy jött össze spontán, hogy csak 1 nap szeretkeztünk (pont nem tudtam, hogy tüszőrepedésem van, annyira nem figyeltem ezekre a dolgokra) és úgy tapadt meg, hogy szaunáztam, forró fürdőztem, buliztam, ittam, cigiztem, aerobikoztam. Csupa olyat, amit a kezelések alatt nem volt szabad. Ezek miatt még inkább megerősödött bennem az, hogy nem vizsgáltak ki rendesen. Már bánom, hogy nem voltam erőszakosabb akkor :)
2011. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!