Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, short protokollja,...

Lombikosok, short protokollja, akinek volt, segítene?

Figyelt kérdés
Most lesz a 2. short protokollom. Múltkor is, most is szerdán hagytam abba a fogigátlót (igaz most tovább szedtem, 2x 34 napig, múltkor asszem csak 34 napig, most hét eleje óta kicsit barnázok). Akkor is, most is, hétfőn kell indítanom Suprefacttal. Csak múltkor csak vasárnap jött meg, most meg szombat este.Tehát 2. cn-on kezdtem, most 3-on fogok. Ez ugye nem lesz probléma? Nem akarom előbbre hozni a szurit, mert 1 hétre elég, köv. hétfőn kell mennem uh-ra, aznapra már nincs szurim.
2011. nov. 5. 20:43
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a dokim, ilyenkor nem számít, mikor jön meg, akkor kezdjem, amikor megbeszéltük. Ne aggódj, a suprefact kiütötte a saját hormonháztartásodat, nem kavarnak be a hormonjaid.

2011. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy írtál!
2011. nov. 10. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!