Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellen előtűnő erek utalhatnak...

Mellen előtűnő erek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Kimaradt 1 menstruációm, de előtte nem voltam együtt a barátommal. A kimaradt menstruáció helyett 3 napig barna, darabos vérzés volt. Biztos nem menstruációról van szó.

Pár napra rá, mikor elmúlott, közvetlenül együtt voltam a barátommal. Nem feküdtünk le, csak pettingeltünk, viszont a nemiszerve többször hozzáért az enyémhez. Azóta sem jött meg a menzeszem. Sőt az együttlétünkre rá pár napra mellem először feszülni kezdett és nem sokára kék erek kezdtek látszani elég jól kivehetően és nagyon kemény is és kissé érzékeny. Közben hasam is szurkál, olyan mintha meg akarna jönni. Csináltam tesztet tegnap negatív lett. Tegnap 13 napja volt, hogy együtt voltam a barátommal. Csomó tünet biztosra veszem, másra is utalhat, mint terhesség, viszont a mellen látható erek miatt ,aggódom, mivel menstruáció előtt sosem szoktak előtűnni.


2012. ápr. 24. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem arra utalt, csak még korán teszteltem, pedig már enyhén látszottak az erek.
2012. ápr. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!