Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhatnak ezek a tünetek...

Utalhatnak ezek a tünetek terhességre? Feszül az alhasi tájékom, a mellem pedig, mintha nagyobb lenne most.

Figyelt kérdés
1 hét múlva kellene megjönnie. Minden nap olyan fura érzés van a hasamban, hasonló, mintha meg akarna jönni, de mégsem pont olyan.
2012. jan. 9. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 héttel előtte nem hiszem, hogy tünet kellene lennie, túl korai!
2012. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te aztán elmúlt minden és a teszt is negatív lett!De hátha nálad babára utal,de szerintem is korai ilyeneket érezni!
2012. jan. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a ciklus elején fogant a baba, simán lehetnek már alhasi tünetek - nekem is volt.


Drukkolok, majd írd meg!:)

2012. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon akarod. Egyjhéttel előtte ennyire erős tüneteid és ennyire sok is nem lehet...
2012. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, 1 héttel még nagyon korán vagy. Fölösleges ennyire figyelned a tested minden rezdülését, mert mindenben meg fogod találni, hogy terhes vagy. Legyen az első biztos pont a kimaradt mensi. Utána lehet agyalni. :-)
2012. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pontosan ezeket éreztem,amikor még tavaly sikerültek a babák (ikrek), de csak a nemvárt elött 1-2 nappal. Szóval sztem is még korai lenne terhességi tüneteket produkálni,szóval erre ne "támaszkodj"! De sok sikert!
2012. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, korai még bármit is érezni. Hónapok óta próbálkozunk és ilyen még nem volt, azért gondoltam, hátha. De jövő héten kiderül. Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 11. 14:25
 8/11 A kérdező kommentje:

Na halihó! Ma reggel pozitívat teszteltem!!!!!!!!!!!!!!!

A szervezetem ezekszerint a kezdetektől érezte a változást. A nem várt menzi előtti pár napban felerősödtek a "mindjárt megjön"-szerű érzések, ezen kívül a hasam alsó fele feszült egyre jobban, és keményebb lett, valamint minden este bevágtam 1-1 üveg befőttet az utóbbi kb. 5 napban.

Végre ma kiderült, hogy tényleg babát várok!!!

2012. jan. 17. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-))) (5. voltam)
2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok!

Ikres

2012. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!