Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova vagy kihez forduljunk...

Hova vagy kihez forduljunk hogy összejöjjön a baby?

Figyelt kérdés
aki kérdezz válaszolok min mentünk keresztül...addig nem írom mert úgy gondolom egyszerűbb lesz a beszélgetés lépésről-lépésre! a kérdésre kérem a választ és a válaszra reagálva elárulok mindent...

2012. ápr. 13. 23:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
a tsh 1 körül volt? mert annyi kell a babához
2012. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

próbálkoztál gyógyteával? nálam az vált be

palástfű+cickafarok

2012. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
megkeresem a pajzsmirigy vizsga papírját és megnézem mennyi volt?! nem vagyok nagyon teás de kipróbálom az tuti! már a jövőhéten elkezdem! mennyit kell belőlük inni naponta? hogy ittad? cukorral? hányszor? érdekelnének a részletek...melegen?
2012. ápr. 15. 13:07
 14/26 anonim ***** válasza:
fontos, hogy hányadik ciklusnapokon volt a vérvétel, a 3. és 21. napi eredményeket kell nézni
2012. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
utána nézek...azt már nem bírom szerintem megnézni hogy ciklus hanyadik napján lett csinálva mert azt 3 éve körül nézte a privát dokinő akihez jártunk
2012. ápr. 15. 13:14
 16/26 anonim ***** válasza:
nem célzott napokon vettek vért?? jó doki lehetett...
2012. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
őszintén nem emlékszem annyira.. egy ideig jártam hozzá pár hónapig..egyszer csak kérte azt a vizsgát és elmentem...
2012. ápr. 15. 13:57
 18/26 A kérdező kommentje:
azt látom 83%-ba hasznos válaszokat adsz de rákérdezhetek milyen sulid van? mi foglalkozásod? nagyon érdekel a dolog és azért kérdeztem...és nem azért ha nem vagy orvos akkor már nem is hasznos a válaszod..egyáltalán nem azért csak kérdezem! tudnál-e több mindenről írni esetleg...
2012. ápr. 15. 13:59
 19/26 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, pénzügyes vagyok, de ugyanezeken a vizsgálatokon én is átmentem. mindenem jó, peteérésem van, és csak nem akar jönni a baba. elmentem endokrinológushoz, aki elküldött vérvételre, a páromat pedig andrológiára (az ő eredménye tökéletes), és egyből kijött nálam, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, és ilyen eredménnyel hiába esnék teherbe valami csoda folytán, akkoris elmenne a baba. kaptam gyógyszert, szedem egy hónapja, és most késik. a dokim azt is mondta, hogy rengeteg ilyen kismamája van, akinek ez volt a baja, és most terhes mind.
2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! és el is fogok menni hamarosan ujabb ilyen vizsgálatra! olyankor mentél mikor megvolt?kifogom íratni! más nem általános dokival a vérvételt!
2012. ápr. 15. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!