Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova vagy kihez forduljunk...

Hova vagy kihez forduljunk hogy összejöjjön a baby?

Figyelt kérdés
aki kérdezz válaszolok min mentünk keresztül...addig nem írom mert úgy gondolom egyszerűbb lesz a beszélgetés lépésről-lépésre! a kérdésre kérem a választ és a válaszra reagálva elárulok mindent...

2012. ápr. 13. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok a babával,és mi a történetetek?Voltatok bármilyen kivizsgáláson már?
2012. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
5 éve próbálkozunk már lassan...jártam privátul de rájöttünk csak pénzcsalás amit csinál! hónapról-hónapra ugyanazokat csinálta! (peteérést nézte!) volt egy doktornőm csak vitaminozott! ( folnak) jártam félévig akupunkturás kezelésre! ugyanaz a doktor nő aztán aki vitaminozott laporoszkópiás műtét csinált( műtéthibával ami miatt 4 hónapig sztómám volt...na de nem ezzel kapcsolatos a téma..) ezek után váltottam orvost kb egy éve alapvető dolgokkal kezdte kezelésem...jelenleg másik városba dolgozik most ott ahol volt eddig egy egy dokinő van nála még nem voltam de csak ugy mehetek hozzá ha szerződét kötök vele de akkor emezzel fel kell bontanom...és nem járhatok hozzá tovább..nem tudom megérné-e felbontani a szerződést és a közelebbi doktornőhöz átmenni...ami még fontos a férjemmel minden okés!!! ha nem fogalmaztam elég érthetően nyugottan kérdezzetek vissza! köszi a válaszokat!
2012. ápr. 13. 23:24
 3/26 anonim ***** válasza:
Járjatok Budapestre egy komolyabb meddőségi központba. Akárhányszor váltotok, mindig mindent előlről fognak kezdeni. Ezért lenne érdemes egy központhoz fordulni, és nem egyes orvosokhoz járni.
2012. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Nem Magyarországiak vagyunk! legközelebb ami közel van hozzánk az szeged! tudtok valaki jó orvost ott? kit keressünk? vagy milyen klinikát? ( vajdasági magyar vagyok) közel vagyunk a határhoz...
2012. ápr. 14. 00:09
 5/26 anonim ***** válasza:
én kérnék egy teljes hormonképet
2012. ápr. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom, Szegeden van Kaáli intézet. Én ugyan Budapestre járok, de szerintem minden Kaáliban profik vannak. A kivizsgálás biztosan nem olcsó, de megéri. Ők tudni fogják, milyen vizsgálatokra küldjenek el, és mindenre fel vannak készülve.

A kuruzslókat szerintem felejtsd el.

2012. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hORMONKÉPET? EZ MOST KOMOLY?
2012. ápr. 14. 10:41
 8/26 anonim ***** válasza:
persze, hogy komoly!!!! hormonális okok miatt sem szokott összejönni! pl. pajzsmirigy alulműködés
2012. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
igen hormonvérvételt kell csinálni.És ha hormon baj van akkor kapsz gyógyszert.
2012. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
pajzsmirigy vizsgára küldött a privát dokinőm minden rendbe azt mondta
2012. ápr. 14. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!