Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az együttléttől számított 12. napon fejeződik be a beágyazódás! Nekem az attól számított 15, napon volt pár csepp vér a fehérneműmön. Azt hittem megjött, mert aznap kellett volna a rendes 28 napos ciklus szerint! Bár most eléggé kaotikus a menzeszem, mert beteg is voltam, meg a fogamzásgátlót is abbahagytam, de azóta védekezünk. A vércseppek megjelenése után nyolc nappal csináltam tesztet, de negatív, aztán megint rá két napra is ismét! És azóta sem jött meg, annak már 3 napja. Bár tegnap óta elkezdtem görcsölgetni, meg a mellem is egy kicsit fáj! Bár az érdekes volt, hogy egy két hete nagyon érzékenyek voltak a mellbimbóim, de az elmúlt három nap alatt! Ti mit mondtok erre?
2012. ápr. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel most hagytad abba a fogamzásgátlót, bármi elképzelhető. Ilyenkor a rendes ciklus még nem áll be rögtön. Légy türelmes. Ha a tesztet negatívak, akkor egyelőre nincs baba, talán csak a gyógyszer miatt még rendetlenkedik a mensid. Megesik ez ilyenkor, néha 2-3 ciklus is kell, mire beáll újra.
2012. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van.Bár én is gyanakodnék,mert az én tüneteim is így kezdődtek.én fel keresnék egy dokit,bár mi is a helyzet.
2012. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna kimutatnia a beágyazódás után egy héttel már? Sőt több is mint egy héttel utána teszteltem, kétszer is!
2012. ápr. 13. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a gyógyszer abbahagyása után próbál helyre állni a rendszer!

Nekem ahogy abba hagytam 9hónapig nem jött meg!!!

Pedig nem magas hormontartalmút szedtem!

2012. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb. két hónapja hagytam abba, az első is majdnem két hetet késett. de akkor nem vérzetm közte egyszer sem, lehet, hogy most még az antibiotikum is közrejátszott, amit egy hétig kellett szednem, ráadásul azért mert valamilyen baktériumom volt, mármint nőgyógyászati betegségem
2012. ápr. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!