Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes a negatív...

Lehetek-e terhes a negatív tesztek ellenére? Konkrétumok lenn!

Figyelt kérdés
Február elején volt menstruációm, és a menszi utolsó napján a párommal voltam, meg február végén is többször. Nem szedek semmit,nem védekezünk, hanem mindig kikapja. Március elsején kellett volna megjönnie de nem jött meg. Több tesztet is csináltam de mind negatív volt. Február végén volt egy kis műtétem amikor is antibiotikumot kaptam. Ez befolyásolhatja a kimaradást? Feb. hónap közepén volt hogy észleltem furcsa tüneteket: szédülés, olyan szagokat éreztem amit abban a pillanatban nem volt amiért érezzek, hányinger, fejfájás. Most március hónap elején pedig mellfeszülés, és a mai nap alhasi fájdalmat. De ezek nem voltak gyakoriak. Lehetek még attól terhes hogy negatívat mutatott vagy pedig más befolyásolja az elmaradást?
2012. márc. 7. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még akkor is negatívakat teszteltem, amikor már rég orvos megállapította a terhességet. :) Pedig tök jó tesztek voltak, nem is egyfajta. A terhesség tüneteket viszont csak a betöltött negyedik hét után okozhat, ezt sokan nem tudják, és már érezni vélik a tüneteket akkor is, amikor még nem is lehet érezni. Amikor nem voltam terhes, volt, hogy hánytam reggel, mert az hittem az vagyok. :(
2012. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyvalamit elfelejtettem: menszi előtt mintha valami barnás valami lett volna, vérnek biztos hogy nem vér volt, és csak egy nagyon pici volt.
2012. márc. 7. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum is bezavarhat, meg az is ha ideges vagy. Holnap vagy néhány nap múlva, ha nem jön meg, tesztelj újra reggeli első vizeletből. Lehetőleg 10-es erősségű teszttel. Gyógyszertáriak többynire 10-esek, drogériában 25 és 50-es-ek vannak.
2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. márc. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!