Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt babás, mikor negatív...

Ki volt babás, mikor negatív volt a teszt?

Figyelt kérdés

Február 29- re nemvártam.


Peteérésem a 12-13. nap körül lehetett, mi a 10-12-14. napon voltunk együtt.


Azóta sem jött meg, ma van a 34. napom.


A 32. napon csináltam két különféle tesztet, az egyik reggeli vizeletből, a másik délutáni. Mindkettő teljesen negatív.


Nem tudom, hogy mire véljem a késést, mert soha nem szokott késni, mindig pontos a ciklusom.


Esetleg a két ciklussal ezelőtti barátcserje bekavarhatott ennyire???


2012. márc. 5. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg, és 10 napot vártam, de még utána is negatív lett a teszt, akárhányat csináltam, és mégis terhes voltam, több fajta teszt is volt.
2012. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de ez hogy lehet?? Előző terhességemnél ilyenkor már kimutatta...


Egyszerűen nem értem, hogy mi lehet velem?? Eddig olyan szépen megjött minden hónapban, tudtam rá számítani.


Most meg már a 34. nap, és semmi jele.


Rossmannos teszt volt egyébként az egyik, a kazettás fajta, a másik meg az easy pregnacy. a rossmannos volt a reggeli vizeletből.

2012. márc. 5. 10:17
 3/11 anonim ***** válasza:

én is barátcserjét szedtem és ebben a ciklusban már 3 napja késik...a teszt ugyanígy negatív:(

Szerintem meg fog jönni csak késik,lehet a gyógynövény miatt.

2012. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De én utoljára januárban szedtem a barátcserjét.


És már lassan egy hete késik. Ráadásul amikor meg szedtem, abban a ciklusban teljesen pontosan meg is jött.


Ennyi idő elteltével fejtheti ki a hatását?

2012. márc. 5. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudjuk mi az a barátcserje, és mire jó, sajnos :-(
2012. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is múlt hónapban szedtem,most csak hébe-hóba.

Múlt hónapban pontban megjött,örültem is,hogy így beállította.

Most késik,én erre a gyógynövényre gyanakszom,mert eleve elnyújtott hatásunk van.

Kívánom,hogy tévedjek és babás legyél!!

2012. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bocs utolsó válaszoló.

Peteérés serkentő gyógynövény,ciklus szabályozására és pms tünetek enyhítésére szokták szedni.

2012. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az elnyújtott hatás oké, de ennyire??? Hogy az utolsó lenyelt szem óta eltelt 1.5 hónap, és most érezteti a hatását?


Én már nem hiszem, hogy baba lenne, de nagyon zavar, hogy valami így bekavart.

2012. márc. 5. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt olvastam róla, hogy elnyújtott hatása van, tehát csak később jelentkezik. Lehet, hogy az kavarhatott be nálad, mert ha terhes lennél, már kimutatta volna a teszt. Van, hogy csak később lesz pozitív a teszt, de általában annak az az oka, hogy később fogant a baba, nem a középidőben.
2012. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom már nagyon szeretnétek babát!!! Sajnos velem is eljátszotta a szervezetem, hogy nem jött meg, a teszt mégis negatív volt! Aztán pár napra rá megjött,de olyan is volt, hogy 58(!)napra!Elmentem a dokimhoz, kaptam Norcolutot, hogy megjöjjön. Szerintem nem a barátcserje a "nyúlás" oka hanem, hogy annyira akarod, hogy stresszeled a szervezeted, ahogy anno én is! A nőgyógyászom úgy fogalmazott, hogy el sem tudjuk képzelni, hogy milyen érzékeny "műszer" ez! :)

Próbálj megnyugodni, szerintem nem baba lesz. Ha mégsem jönne meg, és a teszted továbbra is negatív, menj el egy nőgyógyászhoz!!

2012. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!