Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Kinél volt olyan,...

Lányok! Kinél volt olyan, hogy terhes volt annak ellenére hogy menstruált és a teszt is negatív volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:01
 1/6 anonim válasza:
52%

Szia !


Én most vagyok hasonló helyzetben.

A mai napra nem várom a menstruációmat. Remélem nem is fog megjönni. A hasam nem fáj, nem görcsöl.

Nekem hetek óta olyan érzésem van mintha terhes lennék.

Abból következtetek erre, hogy kb. 3 hete ha a hasamra rakom a kezemet konkrétan hullámzást érzek. Januárban menstruáltam utoljára.

Pár napja sűrűn járok pisilni és fáradt vagyok.

Az eddig csinált terhességi tesztjeim mind negatívok.

November hónapban már olyan rosszul voltam, hogy folyamatosan hányingerem volt és rettenetesen fájt a mellem.

Mostanra semmi tünetem nincs a sűrű pisilésen kívül és az, hogy mintha érezném a hullámzást a hasamban.

Vasárnapig akarok várni ha nem jön meg akkor csinálok tesztet.

Remélem, hogy pozitívat fog mutatni.

Ha a teszt pozitív akkor hétfőn már húzok is az orvoshoz, mert akkor fogalmam sincs hány hetes terhes lehetek.

2012. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem velem történt, hanem az egyik ismerősömmel. Tabit szedett, ezért nem foglalkozott terhességi tesztekkel. Rendesen meg is jött neki minden hónapban, aztán egyszercsak megmozdult a hasában valaki. Akkor elment dokihoz és megállapították, hogy 19 hetes terhes.

Előzőnek: Szerintem már meg kellett volna mutatnod magad dokinak. Ha terhes vagy akkor ő már megérzi. Ha nem is mered elmondani, hogy miket érzel akkor is egy ál indokkal eltudnál menni.

2012. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Szia !


Novemberben a rosszullétek előtt voltam orvosnál.

Akkkor azért mentem el mert sokat jártam WC-re és októberben csak 4 napig volt meg a szokásos 6-7 nap helyett.

Megvizsgált, nem talált semmit azt mondta valószínűleg fel vagyok fázva.

A rosszullétek utána kezdődtek.

A teszteket amiket csináltam lehet, hogy azért nem mutatják ki ha valóban az vagyok, mert minden hónapban megjött.

2012. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

én a mai napra nem vártam, de barnázgatok szóval tuti megfog jönni,

VISZONT !! van egy POZITÍV tesztem amit vasárnap csináltam 10 es érzékenységűvel,.

tegnap és ma viszont már negatív lett mind igaz, 25 össel teszteltem mert elfogyott az érzékenyebbik a gyógyszertárban,

19 én volt peteérésem, és pdo 12 napján járok és vszínű megis jön,

de nem értem azt a pozi tesztet jól megviccelt..

minden tünetem megvolt, azt hittem baba van erre megjön..


azért érdekelt volna hogy járt e így vki hogy babát várt annak ellenére hogy megjött neki és negatívat tesztelt,


elfelejtettem írni hogy van már egy 2 éves kislányom vele amikor terhes lettem elmaradt egyből a menszim, és a nemvárt napján teszteltem haloványka pozit,


azért gondoltam hogy most nem vagyok terhes mivel megjött és negatív a teszt

tudom nincs két egyforma terhesség de nem annak a nőnek érzem magam aki terhesen is menstruál..

holnap még ellövök reggel egy 10 es tesztet (wondfo) és ha negatív lesz akkor nincs baba tuti !


köszi szépen hogy írtatok

2012. jan. 31. 14:12
 5/6 A kérdező kommentje:

húha lányok találtam egy nagyon jó cikket !!


[link]

2012. jan. 31. 14:45
 6/6 anonim válasza:

Szia kedves kérdező !


Mi a helyzet veled ?

Megcsináltad a tesztet ma reggel ?

( első válaszoló vagyok )

2012. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!