Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy 4 negatív...

Van olyan, hogy 4 negatív terhességi teszt ellenére mégis terhes vagyok? Ilyenkor mi a tehendő?

Figyelt kérdés
M a csináltam meg a negyedik tesztet, negatív lett,mensim 4.napja késik, utoljára okt 29 től nov 2ig tartott... Mégis: állandóan éhes vagyok, kivanos, nagyon érzem a szagokat, fáj a fejem és ma reggel óra émelygek és hányingerem van. Na most ilyenkor mi a tehendő?
2011. nov. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy vérvétel már megmutatná a hcg szintet.Nekem volt már negatív tesztek ellenére terhességem de én sajnos elvetéltem.
2011. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már ha 4 napja késik,akkor már kimutatta volna a teszt is.Lehet csak késik.
2011. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha baba van a dologban, akkor hamarosan egy UH fényt derít rá. Még nem...
2011. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek mikor érdemes elmenni orvoshoz?vagy legközelebb tesztelni?
2011. nov. 30. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
tesztelj kétnaponta, és az utolsó menstruációtól számított 6 hét után menj dokihoz.
2011. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
A tesztnek elvben már ki kéne mutatnia, a tünetek nem túl mérvadóak, be is képzelheted. Tesztelj 2 naponta, és ha továbbra sem jön meg, akkor olyan 2 hét múlva menj dokihoz.
2011. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem mutatta ki a teszt, csak akkor, amikor már 1 hete késett! Addig naponta csináltam többféle tesztet, de egyik sem lett pozitív. Mert a 25-26 napos ciklusaimnál éppen a 21. napon volt peteérésem (ovu. teszteltem). Drukkolok :-)
2011. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 10 napja késett, amikor pozi lett a tesztem, előtte negatív volt, úgyhogy 4 nap az még semmi! Ja és az orvosok is azt mondják, hogy 10 napos késésnél előbb ne teszteljünk, mert az még nem biztos! Nálam is ez volt!!!

Drukkolok!!! :)

2011. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt már egy missed ab.om és e miadt nagyon aggódom....akkor most igyekezzek ugy viselkedni mintha terhes lennék és vigyázzak magamra?
2011. nov. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!