Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tennétek fel halvány pozi...

Tennétek fel halvány pozi teszteket, amiből baba lett?

Figyelt kérdés
köszi
2012. ápr. 4. 20:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

kedves 10:07-es!


Köszi,hogy írtál és gratula a babához!

Az első 2 teszten tényleg alig lehet látni a 2.vonalat.De jó,hogy ebből baba lett:))

Amíg nem jön meg reménykedem.

A kislányomat is csak 3nap késéssel mutatta ki a teszt.Talán most is így lesz!

2012. ápr. 5. 12:07
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi kedves 2.válaszoló:)

Ezek szerint te is látod? Annyira bolondnak érzem magam,pedig érzem,hogy baba van.Hőemelkedés,mellfájdalom.Remélem tényleg így is lesz.

2012. ápr. 5. 12:13
 13/20 anonim ***** válasza:

10:10-es vagyok :)

látni lehet a csíkokat!!! :) Főleg a 2. képen, azon nagyon!!!!!!!

Írj majd, és nagyon szurkolok!!! :)))) Erősödni fog holnapra reméljük!!! :)))

2012. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszi,aranyos vagy:) mindenképpen megírom mi lett..


Egyszer itt egy "teszttudós" azt mondta valakinek át kell tenni negatívba a képet és ha van ott csík az jót jelent.

most áttettem:


[link]

2012. ápr. 5. 12:25
 15/20 anonim ***** válasza:
Erősödött azóta?:)))
2012. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést.sajnos tegnap megjött:((
2012. ápr. 8. 08:47
 17/20 anonim ***** válasza:

Jajj..sajnálom :( Ne kenődj el! Sikerülni fog! Jön a jó idő, sétálj nagyokat, főzz finom ebédeket, párodnak csinálj romantikus vacsorát, engedj egy nagy kád vizet, tegyél bele fürdősót, pezsgőzzetek a kádban..kényeztesd magad, olvass egy jó könyvet :) Én most ezeket kipróbáltam, és sokkal jobb kedvem lett a múlt hónapos kudarc után, ugye nekem is megjött a halvány pozi teszt után. Sikerülni fog, hidd el :) Vagy ha a ciklusod nem rendszeres, vagy a peteéréssel bármi problémád van, próbáld ki a cickafark-palástfű kombinációt, vagy a barátcserjét :) Nekem úgy néz ki beválik, előrébb hozta a peteérésemet, remélem a ciklusom is rövidebb lesz!

Sok sikert és ne add fel, ne legyél szomorú, sikerülni fog!

2012. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

sziasztok


1hete pozitívat teszteltem:))

2012. júl. 3. 21:46
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

1. vagyok!

Nagy gratula hozzá!!! :) Boldog babavárást!

2012. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)))) 5. vagy 6. voltam, már nem tudom, 2 tesztet töltöttem fel neked anno, boldog babavárást:)) 39hkm
2012. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!