Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még sosem késett ennyit! Ha...

Még sosem késett ennyit! Ha nem baba akkor mi?

Figyelt kérdés

Mensiszerű nagyon enyhe görcsök néha,hasszurka,pici derékszurka,mintha ülnének a beleimen,néha pici hiszti,néha álomkór,néha émelygés,néha a mellbimbóim érzékenyek!

Nem bemagyarázom,mert nem vagyok rákattanva a témára!

2 hete késik,de szerintem tuti nem baba!Akkor mi?

Majd megyek dokihoz,de addig vélemények?

Sose késett ennyit,sőt szinte késni se késett soha,talán csak egy pár alkalommal!Sűrű hófehér folyásom van!


2012. ápr. 4. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Baba miért van kizárva? Emellett lehet, hogy simán csak kimarad egyszer, de akár ciszta is lehet. Bármi.

34 hetes kismama

2012. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Egy teszt egyszerűbb lenne, mint kiírni az összes terhességi tünetet hozzátéve, hogy tuti nem az...

bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így.

2012. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mert azt nem írtad. Egyébként a késés, a tünetek, a fehér folyás mind mind babucira utalnak. Ha pedig negatív akkor menjél orvoshoz, mert valami hormonprobléma is lehet a háttérben!
2012. ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen,2 hét késésnél valószínű hogy nem jut eszembe a teszt.... :)

A kisujjamból szoptam ki hogy nem baba!:)

Persze hogy teszteltem!És egyértelmű negatív volt!:(

Még sosem késett ennyit,és ráadásul szerintem is utalhatnak terhességre a tünetek,ezért sem értem hogy mi van!

Köszönöm szépen a válaszokat!Első gratulálok a babához!

2012. ápr. 4. 13:47
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

A válaszokra adott ironikus válaszodra annyit azért reagálnék, hogy abból amit és ahogy írod, nem biztos, hogy értetlenül kellene állnod a válaszok előtt.


"2 hete késik,de szerintem tuti nem baba!"

No most akkor szerinted, vagy az elvégzett teszt szerint. Mert abból amit írtál, tényleg az derül ki, hogy igen, a kisujjadból szoptad! :)

2012. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért írtam azt hogy szerintem tuti nem baba mert nem fél órája teszteltem hanem napokkal ezelőtt,de azóta sem jött meg!Így hiába a tünetek,szerintem nem baba!

Amúgy csak poénkodtam,abszolút nem gúnynak szántam(ott a smile a végén)!

2012. ápr. 4. 14:09
 7/19 A kérdező kommentje:
Amúgy nem mintha te nem gúnyosan írtál volna...na de mindegy!:)
2012. ápr. 4. 14:11
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Nálam is ott a smile :D
2012. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
pont ugyanilyen tunetekkel es szinten nega teszttel megyek ma en is dokihoz :) majd ird meg mi lett.
2012. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj hát akkor írd meg kérlek hogy mi lett az eredmény!

Én még nem tudom mikor megyek,mert időpontot kell kérnek!

2012. ápr. 4. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!