Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még sosem késett ennyit! Ha...

Még sosem késett ennyit! Ha nem baba akkor mi?

Figyelt kérdés

Mensiszerű nagyon enyhe görcsök néha,hasszurka,pici derékszurka,mintha ülnének a beleimen,néha pici hiszti,néha álomkór,néha émelygés,néha a mellbimbóim érzékenyek!

Nem bemagyarázom,mert nem vagyok rákattanva a témára!

2 hete késik,de szerintem tuti nem baba!Akkor mi?

Majd megyek dokihoz,de addig vélemények?

Sose késett ennyit,sőt szinte késni se késett soha,talán csak egy pár alkalommal!Sűrű hófehér folyásom van!


2012. ápr. 4. 13:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Voltál dokinál?Mit mondott?

Én holnap megyek időpontért,nem bírom tovább!!

2012. ápr. 4. 19:31
 12/19 anonim ***** válasza:
igen voltam dokinal, nem latott semmi aggodalomra okot ado dolgot, nincs cisztam csak megvastagodott mehnyalkahartyat latott, azt mondta lassan meg kell jonnie, de mivel semmi mas bajt nem lafott, azt mondta nem szivesen irna fel gyogyszert, mert az csak meg jobban megzavarna a ciklusom. kerdeztem szerinte van e egyaltalan peteeresem, meg is mutogatta szepen hogy lat szep eretlen tuszoket a petefeszkekben, szerinte nem lehet gond, azt is mondta, hogy most ugy all a nyalkahartya allapota mintha most lenne tuszorepedesem, amit nem is nagyon ertettem, vagy lehet csak felreertettem/hallottam. amugy egy sztk-s dokirol beszelunk, nagyon jo fej volt a vizsgalat kozben mindent mutatott magyarazott, persze en csak pacakat lattam, de tenyleg megnyugtatott. mindenesetre ugy tunik ma meg fog jonni, nem bannam mar. van mar amugy egy lanyom o pl megszakitasos vedekezessel jott ossze igazi meglepibaba volt, szoval remelem olyan nagy problema nincs velem, jovo honaptol pontosabban figyelni fogom mikor a legalkalmasabb a babcsinalas :) a doki is azt mondta a 2 naponkenti osszebujas a legbiztosabb modszer, igy lassan csak osszejon :)
2012. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Na hát most egy kicsit megnyugodtam!

És neked most hány napja késett?

Én ma megyek időpontért!Remélem én is megúszom hasonlókkal!

Köszönöm szépen hogy leírtad!:)

2012. ápr. 5. 09:15
 14/19 anonim ***** válasza:
kb 8-10 napot kesett. de azert ne vedd tutira, hogy nalad is ez van. mindenesetre majd ird meg mi lett, drukkolok hogy semmi baj ne legyen
2012. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező mi a helyzet veled? dokinál voltál,vagy megjött? nekem még mindig nem jött meg azon gondolkoztam hogy ma is elmegyek inkább adjon valami gyogyszert mert ez így nem frankó. ez a 47. cn-om
2012. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!


Nem,nem jött még meg és képzeld ezek a tünetek nekem a peteérést jelentették!

Negyven valahányadik napon...most várok,aztán tesztelek és bármi az eredmény irány a doki!

Te hogy vagy?Meg jött már?Teszteltél?

2012. ápr. 12. 08:42
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem sem jött meg még. arra gyanakszom hogy nekem is lehetett egy nagyon késői peteérésem, mert a doki ugye azt mondta akkor egy hete hogy olyannak tűnik a méhem állapota mintha akkor lettem volna félidős. ráadásul azelőtt pár nappal voltunk együtt az urammal, ahhoz képest már 13 nap telt el, a 11-en ugyan teszteltem, de negatív. még a jövő héten tesztelek egyet aztán én is meglátogatom a dokit mégegyszer. nem tudom már mi van.
2012. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Minden esetre majd írj hogy mik a fejlemények!Meg majd én is megírom!Nekem is jövő héten már biztosan kiderül mi van!
2012. ápr. 12. 11:09
 19/19 anonim ***** válasza:
szia kedves kerdezo! Na mi ujsag veled, az utolso vagyok, megint :) van mar valami fejlemeny? en a mult heten voltam vegul dokinal megint, mert sajnos a mellembol.elekzdett ilyen tejszeru valami jonni nyomasra, szoval szerintem a prolaktin szintem orult meg, de beutalot nem adott, azzal hogy o meg varna, mondom mire ember, ja lett egy cisztam is csakugy a semmibol, erdekes hogy alig egy hete meg nem volt, ja es mivel a nykhartyam nagyon megvastagodott, meg a terhessegt se zarta ki, mire mondom neki, hogy 2 nega teszttel a hatam mogott, en orvos nelkul is megmondom, hogy ez most biztos nem gyerek sajnos. raadasul utanaolvastam, meg az idiotakanak is tok egyertelmu, hogy mivela ciszta miatt nem jonmeg a mensi, addig a nykhartya is vastagodik. de ennek ellenere o varni akar. hat en meg nem fogok a popomon csucsulni, csutortokre kaptam idopontot egy masik dokihoz mashol, mindenkeppen kicsikarok belole egy beutalot, meg valami gyogyszert amitol megjon, mert nagyon unom a varakozast, mar lassan 2 hete. remelem te tobb joval tudsz szolgalni.
2012. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!