Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeres mensim, két hetet...

Rendszeres mensim, két hetet késett, most enyhe barnázást tapasztalok, akkor ez nem baba, ugye?

Figyelt kérdés
A 4. napon (késés)a teszt negatív volt.
2012. jan. 26. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azóta nem is teszteltél?
2012. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. 1 hét múlva tesztelj újra!
2012. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eszo ***** válasza:

én a helyefben most is tesztelnék, mert ha 2 hete késik,akkor már bármelyik napszakban + kellene lennie..és ha pozi, és barnázol mellette az nagyon rosszat jelent!! nekem így ment el egy babám! nem szabad ilyen könnyedén venni..

ha negatív,akkor val.színű meg fog jönni..

persze ez az egész attól is függ,h pl menzi előtt máskor is szoktál-e barnázni..


én a helyedben mindenképp csinálnék egy tesztet..nem is értem hogy tudtál várni ennyi időt a 4.nap óta!!

2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban ugyan így jártam, 2 hetet késett, végül elkezdtem barnázni és estére megjött. :S Nődokinál is voltam előtte 3 nappal, aki azt mondta, lehet, hogy baba, de a labor eredményem negatív lett.
2012. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!