Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés, de mikor?

Peteérés, de mikor?

Figyelt kérdés
A ciklusom 16.napján voltam orvosnál, akkor volt egy 44mm-es tüszőm.Mondta a doki, hogy most van a peteérés.Az ovulációs teszt mondjuk még a 18.napon is két csíkot mutatott, de voltunk együtt előtte utána, akkor. Ma már jött egy kis barnás cucc, szóval gondolom holnap reggel, ma éjjel megjön, de nem tudom, hogy miért, mert az előző kettő 26, majd 28 napra jött meg. Szóval, ha most 28 napra jön meg, akkor miért volt még meg a 16.napon a tüszőm,akkor, hogy megy ez a peteérés dolog 14 nappal előtte, meg félidőbe stb dolog?????
2012. jan. 25. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44 mm-re azt mondta,hogy tüsző? Hivatalosan 35 mm felett már ciszta!
2012. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy akkor ma hányadik napon vagy?? Mennyi idő telt el azóta?
2012. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocs, elírtam 40 mm, de akkor az már ciszta??nem hiszem, múltkor mikor voltam 41 volt, és akkor egy másik dokinál voltam, és az se mondta

ma vagyok a 28.napon

2012. jan. 25. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én most voltam 6 hetes kontrollon és mondta a dokim,hogy van egy ciszta, bár ő nem mondaná annak, mert 35 mm-től ciszta, ez meg 38, tehát egy meg nem repedt tüsző lehet, ergo már volt peteérésem, csak nem repedt meg.

Ez előfordul, de biztos,ami tuti menjek vissza 3 hónap múlva.

Itt már volt több válaszban is,hogy hány mm-esen kell megrepedni a tüszőnek, de az, ha jól emlékszem jóval kisebb,mint 40!

2012. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na utánanéztem!

Jól gondoltam, 18-20 mm-nél kellene megrepednie!

2012. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ciszta lenne, mindkét doki azt mondta, hogy minden teljesen rendben, nem kell aggódni, és az egyik magán doki, ráadásul külföldi, a másik magyar. Én inkább ezt a szokatlan időszakot nem értem, hogy most ezek a napok hogy vannak? Ki hallott ilyenről...???
2012. jan. 25. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Ok! Te tudod! Csak abból gondolom,amit nekem mondott a dokim, meg itt utánaolvasva volt már itt,akinek ekkorára már azt írták,hogy ciszta.
2012. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


[link]


Tényleg nem okoskodni akarok, de itt is ezt írják. Én azért a helyedben legközelebb rákérdeznék a dokinál!

2012. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat nem tudom, azért utána kérdezek, köszi
2012. jan. 25. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
A 14 nap sincs kőbe vésve az is egyénenként változik. Nekem pl. 15 szokott lenni, van akinek kevesebb, de 12 alatt általában már baj van mert nincs ideje beágyazódni.
2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!