Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tennétek fel halvány pozi...

Tennétek fel halvány pozi teszteket, amiből baba lett?

Figyelt kérdés
köszi
2012. ápr. 4. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Az enyém: [link]
2012. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez az én kérdésem volt valamikor. Ma 11 hónapos a kislányom. :)

2012. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

köszi lányok.

Nekem tegnapi tesztem szép 2.csíkosnak tűnt:

[link]



Ma reggel viszont ilyen lett,egy másik tesztem:


[link]


Nagyon elkeseredtem,nem tudom bizakodjak e még.

Mára nem várom.

2012. ápr. 5. 08:24
 4/20 anonim ***** válasza:

ne keseredj el, ez 2 különböző fajta teszt, az is lehet a baj, ha már egyszer ott volt az a csík, akkor ne aggódj, lehet az a teszt érzékenyebb volt:) Itt az enyém :

[link]

az alsó nem várt után 6. nappal, a felső nem várt után 9. nappal,ez a kettő pedig a nem várt után 10. nappal :


[link]

2012. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első teszted tényleg két csíkos. Még ha halvány is, látszik :)) A másodikon viszont én nem látom :( élőben lehet, hogy van ott valami.

Múlt hónapban én is így jártam. :(((

Peteéréskor együtt voltunk, 11. nappal pé után csináltam egy tesztet, a párom is látta a halvány csíkocskát, anyukám is. Ide feltettem, mindenki gratulált, hogy ez bizony pozi. Annyira boldog voltam, egész nap fogtam a pocakom, hogy van benne valaki, nagyon örültem.

Rá két napra csináltam egy tesztet, sőt kettőt is..negatívak lettek :((

Valószínű, hogy elindult valami...:( Utána meg is jött, elég nagy görcsökkel...

Olyan nagy fájdalmat és csalódást, nem tudom, hogy éreztem e már...

:(

Nagyon drukkolok, hogy Neked ne ez legyen, csak leírtam, hogy erre is számítani kell, sajnos én nem számítottam, így nagyot koppantam.

Másik fajta teszttel csináltad, lehet, hogy még nem olyan sok a Hcg, hogy egy erősebb teszt kimutassa. Írj mindenképpen, hogy mi újság Veled! Nagyon drukkolok!!!!

2012. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az én tesztem amúgy ilyen volt. Azonnal kijött, ahogy lepisiltem, de élőben jobban látszott, nem olyan jó a minőség. Rá egy héttel ugyanígy látszott :(

[link]

2012. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10:07es vagyok, bocsi az első linken a felső teszt volt a régebbi !!! az volt a 6. nap, mint látod ott erősebb a 2. csík, mint az alsón, ami a nem várt után 9. nap, és szinte negatív, pedig ugyan az a fajta teszt volt. A 2. link már egyértelmű, az érzékenyebb teszt volt meg egy kicsivel drágább is, azonnal ott volt a 2 csík a nem várt utáni 10. nap:) Drukkolok neked nagyon!!! 26 hetes PCOs kismama
2012. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lipu válasza:
Mi nagyon szerettünk volna babát, így elkezdtünk próbálkozni és a következő hónapban már elis maradt a havim :) annyira örültem neki hogy csináltam kb 5 darab tesztet és mindegyiken halvány volt a csík. Mostmár 10 hónapos a babám és imádjuk!!!
2012. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszi lányok a válaszokat.Ez a 2 reggeli halvány tesztem.


[link]



[link]


ma vagyok dpo 14.napon ,mert tudom mikor volt ovum.Mára nem várom.

Halványan,de higgyétek el ott vannak a csíkok.Remélem erősödni fog holnapra.

A babákhoz gratulálok!!

2012. ápr. 5. 12:01
 10/20 anonim ***** válasza:

Ezek legalább olyan halvány csíkocskák, mint az enyém volt. Remélem napról-napra erősödni fog, és olyan imádni való gyermek lesz a csíkocskából, mint az én kislányom.

2. válaszoló vagyok

2012. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!