Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van már értelme tesztelni?

Van már értelme tesztelni?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a hasam. Kb 2 napja amikor hirtelen mozdulok, vagy fordulok az ágyban, akkor jobb oldalon belül olyan mintha húzódna az izom.(ezt érzetem az előző terhességemnél, de csak 2.hónaptól)Állandóan éhes vagyok, és mindenféle tejtermékeket megkívánok.

Már feltettem a görbémet többször is, de ugye már ahogy telnek a napok mindig változik. Most a 27. napon vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy honap reggel érdemes-e már tesztelnem? Tudom, hogy jobb lenne inkább péntek körül, de már nagyon izgatott vagyok. :)

[link]


2009. jún. 16. 11:49
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Kedves utolsó, én is gratulálok neked! Boldog babavárást, és egészséget kívánok!
2009. jún. 22. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!